Як збільшити швидкість доступу.

Основним параметром, що впливає на оперативність роботи в мережі, є швидкість з'єднання. Для збільшення швидкості доступу ви можете використовувати один з простих методів.
Інструкція
1
Швидкість доступу до мережі залежить від кількох факторів: від вашого тарифного плану, від завантаження каналу оператора, а також від того, наскільки оптимізовано використання трафіку. Ви можете підвищити швидкість доступу, змінивши свій тарифний план на більш швидкий або налаштувавши програми, що задіють поточний підключення.
2
Налаштуйте свій браузер щоб забезпечити найменше споживання трафіку. Багато елементи можуть бути не потрібні вам на даний момент часу, але завантажуватися разом з відкривається веб-сторінкою. Вимкніть завантаження картинок, додатків, а також спливаючих вікон виходячи з пріоритетів поставленого завдання під час поточного веб-серфінгу.
3
Ви також можете використовувати браузер Opera mini. Його кардинальна відмінність від інших браузерів полягає в тому, що він не передає сторінку безпосередньо, а попередньо пропускає її через opera.com, де інформація стискається, і тільки після цього перенаправляє її на ваш комп'ютер. Ви також можете відключити завантаження картинок і додатків, звівши кількість трафіку до мінімуму. Спочатку цей браузер був призначений для використання на мобільних телефонах, тому буде потрібно установка java-емулятора.
4
Для максимізації швидкості при закачуванні файлів з використанням менеджера закачувань, вбудованого в браузер або є окремим додатком, налаштуйте його таким чином, що пріоритет діючих закачувань буде максимальним. При використанні торрент-клієнта також обмежте швидкість віддачі до одного кілобита в секунду.
5
Незалежно від поставленого завдання, необхідно звести до мінімуму кількість додатків, які в даний момент часу використовують підключення до мережі і не є пріоритетними. Для цього відключіть всі програми, які знаходяться на панелі провідника і в треї, після чого проконтролюйте їх відключення, запустивши диспетчер задач.
Багато користувачів незадоволені швидкістю доступу в інтернет при використанні ADSL-модемів. Незважаючи на те, що неможливо перевищити встановлену провайдером планку швидкості доступу, можна максимально до неї наблизитися.
Вам знадобиться
  • - Traffic Compressor;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
На швидкість доступу до інтернету впливає величезна кількість чинників. Іноді повільна прогрузкі web-сторінок є наслідком недостатньої потужності ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Оптимізуйте ваш комп'ютер. Скачайте програму Advanced System Care.
2
Для цього відвідайте офіційний сайт виробника цієї утиліти www.iobit.com. Встановіть викачане додаток і запустіть його. Перейдіть в меню «Діагностика системи».
3
Виділіть всі чотири існуючих пункту. Натисніть кнопку «Сканувати». Зачекайте, поки програма знайде неполадки в роботі системи і жорсткого диска. Після завершення цього процесу натисніть кнопку «Ремонт».
4
Відкрийте меню «Очищення Windows». Повторіть алгоритм дій, описаний в попередньому кроці. Закрийте програму.
5
Тепер скачайте і встановіть програму Traffic Compressor. Вона дозволяє на 15-20% збільшити швидкість завантаження web-сторінок. Відкрийте програму і дозвольте йому працювати в автоматичному режимі.
6
Відкрийте ваш браузер. Рекомендують використовувати наступні програми: FireFox, Opera або Google Chrome. Вимкніть плагіни і надбудови. Це дозволить збільшити швидкість роботи браузера.
7
Якщо після виконаних операцій швидкість доступу до інтернету все ще низька, то перевірте телефонну лінію. По-перше, переконайтеся в тому, що ваш ADSL-модем підключений до телефонної лінії через спліттер. Це пристрій не тільки виконує функцію своєрідного трійника, але і розділяє високі і низькі частоти, що благотворно впливає на якість сигналу.
8
По-друге, переконайтеся в цілісності телефонного кабелю. По-можливості намагайтеся позбутися великої кількості спайок і скруток. Справа в тому, що наявність даних елементів негативно позначається на швидкості передачі даних. Рекомендують купувати новий телефонний кабель при підключенні ADSL- модему.