Як відрізнити китайську Нокію 8800. Як купити орегенальную нокиа 8800.

Стільниковий телефон Nokia 8800 - модель, яка часто стає об'єктом підробки. Щоб переконатися, що ваш телефон є оригінальним, потрібно виконати ряд простих дій.
Інструкція
1
У першу чергу перевірте корпус телефону. Деталі повинні бути виконані з пластику та металу і щільно підігнані один до одного. На корпусі не повинно бути яких-небудь зайвих товарних знаків або написів. Логотип компанії повинен бути написаний правильно і легко читаємо.
2
Оригінальна Nokia 8800 має об'єм пам'яті 128Mb і не передбачає будь-яких додаткових функцій, таких як карта пам'яті, слот для другої сім-карти або вбудований телевізор. Наявність однієї з цих функцій дає стовідсоткову гарантію того, що телефон є підробкою.
3
Перевірте клавіатуру. Клавіші мають бути досить легко натискати, припустимо невеликий скрип при натисканні. На них повинні бути присутніми латинська і кирилична розкладка, без будь-яких зайвих символів.
4
Зніміть задню кришку і батарею, переконайтеся що під ними знаходяться наклейки відповідності стандартам стільникового зв'язку, серійний номер телефону, а також IMEI. Написи на них повинні бути надруковані чітко, без смазанності і яких-небудь помилок. Допускається тільки чорний шрифт на білому фоні. Літери повинні бути надруковані акуратно, а також повинні бути легко читаються.
5
Увімкніть телефон і перевірте внутрішній функціонал меню, а також дисплей телефону. Меню повинно бути виконано в стандартних іконах, у повній відповідності з описом, заявленим на коробці, а також в інструкції. Вони повинні реагувати на натискання, а також на вибір. Неприпустимо відсутність будь-яких пунктів меню, наявність порожніх місць або назва меню мовою, відмінному від мови меню.
6
Введіть на клавіатурі * # 06 # і порівняйте з'явився номер з номером IMEI, який знаходиться на задній частині телефону під батареєю. В оригінальному апараті ці номери повинні збігатися, інакше ваш телефон є підробкою.
7
Зверніться в службу підтримки власників телефонів Nokia за контактами, які розміщені на офіційному сайті nokia.com і надайте їм IMEI номер телефону, щоб бути впевненими, що ваш телефон не є підробкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cg6yP9xCmh4
Зверніть увагу
У нас ви можете купити оригінал Nokia 8800. Купити телефон Nokia 8800. Vertu Signature S Design Platinum Diamonds.
Корисна порада
У нас представлені як клавіатури з російським алфавітом, так і з латинським алфавітом. І, звичайно, у нас ви завжди зможете знайти новий Клавіатура Nokia 8800 ОРИГІНАЛ! Ми відповідаємо за якість нашої продукції, а тому пропонуємо нашим клієнтам, тільки ту продукцію, в надійності якої ми впевнені. Якщо ви хочете купити Клавіатура Nokia 8800 ОРИГІНАЛ і не сумніватися в його якості і надійності, то заходьте в наш інтернет-магазин.