Як намалювати мордочку кішки на обличчі. Як намалювати котячу мордочку на обличчі олівцем для очей.

У багатьох казках головними героями є коти і кішки . При цьому діяти на сцені в картонній або поролоновою масці не завжди зручно, особливо якщо вашому персонажу доводиться багато говорити або співати. Краще намалювати котячу мордочку прямо на обличчі . Після спектаклю маску можна відразу змити, благо сучасний грим нерідко робиться на водній основі.
Вам знадобиться
  • - картинка з зображенням актора в ролі кота;
  • - фарби Aquacolor;
  • - театральний грим;
  • - м'які кисті різної товщини;
  • - палітра;
  • - вода;
  • - вазелін;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Підберіть підходящу картинку. Коти з мультфільмів вам навряд чи в даному випадку підійдуть, вони більше годяться для виготовлення масок. Знайдіть декілька варіантів гриму до мюзиклу «Кішки». Серед персонажів напевно знайдеться образ, який підійде і вам. Якщо ж ви хочете створити щось своє, просто подивіться, на які частини обличчя слід звернути увагу.
2
Вимийте обличчя. Якщо ви користуєтеся макіяжем, видаліть його і протріть обличчя лосьйоном. Якщо ви зібралися розмалювати дитячу мордочку, умийте вашого юного актора. Витріть шкіру насухо незалежно від того, будете ви накладати аквагрим або традиційний театральний. У другому випадку змажте обличчя вазеліном, інакше потім грим буде дуже важко прибрати. Для дітей переважніше фарби на водній основі. Вони не завдадуть шкоди шкірі, на відміну від звичайного гриму, який може виявитися занадто грубим.
3
Приготуйте грим і те, чим ви будете його наносити. Для аквагриму потрібна ще вода і палітра, в якості якої можна використовувати лист білого паперу. Для звичайного гриму корисно мати під рукою ватні тампони або палички. У кожного виду гриму свої переваги. В коробочці театральним ви знайдете багато різних квітів. У водних фарбах їх всього п'ять, зате їх можна змішувати.
4
Маніпуляції із власним обличчям, зрозуміло, краще проводити перед дзеркалом. Білою фарбою позначте місце під вуса, захопивши кінчик носа. Ця частина котячої мордочки має грушоподібну форму. Особливо уважно треба поставитися до того, щоб бічні лінії вийшли симетричними. Найзручніше зафарбувати кінчик носа і краї його крил, потім вести кисть по носогубним складкам до кутів рота і далі до підборіддя. Намітивши контури, зафарбуйте внутрішньої простір білою фарбою. За допомогою традиційного гриму можна зробити її і рожевою, і сіруватою.
5
Обведіть очі. Це можна зробити точно так само, як ви зазвичай їх підводите, тільки лінії повинні бути досить товсті і розташовуватися зверху і знизу. Продовжіть верхню лінію майже до перенісся. Потім верхню і нижню доведіть майже до скроні.
6
Брови зробіть товстіший. Зробіть над самою опуклою їх частиною куточки, спрямовані вгору. Зафарбуйте внутрішній простір чорним кольором. Над куточками намалюйте по 2-3 дуги - вібриси. Вони повинні розташовуватися симетрично.
7
Намалюйте вуса. Вони починаються на кордонах тієї частини, яку ви вже зафарбували білим, і йдуть розбіжними лініями по напрямку до вух. Вуса теж повинні розташовуватися симетрично. Закінчите кожну лінію приблизно на середині щоки. На щоках поставте ще по кілька точок з кожного боку. Зафарбуйте чорним кінчик носа.
8
Губи намалюйте звичайної помадою. Краще взяти темно-червону. Контури можна обвести червоним олівцем, зробивши губи дещо ширше і довше, ніж є, сантиметра на 3-4 в кожну сторону.
Корисна порада
Для малювання масок підходять білячі або колонкові кисті для малювання акварелью.Неровние лінії подкорректируйте за допомогою ватної палички. При користуванні аквагримом її необхідно намочити. Якщо грим звичайний, то просто зітріть зайву лінію ватним тампоном.Возможни й інші варіанти гриму. Наприклад, можна зафарбувати білим або сіруватим все обличчя. Нижню частину обличчя можна в цьому випадку обвести більш темною лінією, а далі малювати так само, як верб описаному способі. Якщо під рукою немає ніякого гриму, скористайтеся косметикою. Підійдуть олівці для повік і для губ і тіні білого і світло-сірого кольору. Тіні переважніше рідкі.