Як пофарбувати волосся в білий колір.

Красиві, густі і блискучі волосся завжди вважалися найкращим і розкішним прикрасою будь-якої жінки. Але людей часто не влаштовує природний колір волосся, вони намагаються змінити або хоча б підкоригувати його. Наприклад - пофарбувати волосся в білий колір, змінити форму і структуру, словом - робити все, щоб виглядати красиво і ефектно.
Інструкція
1
Можна освітлити волосся спеціальним шампунем. Такий спосіб більш прийнятний для жінок, які ще ніколи не здійснювали процедуру освітлення. Після багаторазового миття таким шампунем волосся біля коріння придбають природний колір, а кінчики стануть світлішими.
2
На сьогоднішній день існує досить багато варіантів осветляющей фарби, що містять стійкі до змивання і не пошкоджують структуру волосся компоненти. Безпосередньо освітлюючі речовини виробляються на масляній основі і можуть бути у вигляді порошків або кремів. Освітлювачі у вигляді кремів, завдяки своїй консистенції, не розтікаються і не затікають на раніше забарвлені ділянки волосся. Вони менш агресивні, на відміну від порошкових, оскільки містять кондиціонуючі інгредієнти, які захищають шкіри голови. Даний вид освітлювачів краще застосовувати для фарбування в білий колір коренів, тонкого волосся, раніше забарвлених і пористих локонів. На відміну від кремоподібних, порошкові освітлювачі більш концентровані і швидше проявляють свою дію на волосся . Такі освітлювачі містять активатори, які генерують кисень, що дозволяє прискорити обробку і в кілька разів підвищують її ефективність. Ці види освітлювачів здатні висихати швидше, ніж інші. Порошки можна використовувати при фарбуванні в білий колір жорстких, товстих, які важко піддаються освітленню волосся. Недоліком порошкових освітлювачів є можливість опіку шкіри.
3
Фарбування волосся слід здійснювати до необхідного ступеня освітлення, звичайно ж - в межах розумного, беручи до уваги особливість структури волосся. Потім слід підфарбовувати тільки корені. Періодичність освітлення раз на півтора - два місяці вважається нормой.После фарбування волосся постійно необхідно користуватися спеціальними масками, бальзамами і шампунями, а також застосовувати живильні креми. Ні в якому разі не застосовуйте шампуні від лупи.
4
Маски не варто наносити на коріння волосся, це може призвести до забивання пор шкіри голови. Наслідком цього може стати дуже сильний свербіж, а волосся при цьому будуть не дуже добре виглядати, висіти бурульками. На довгі волосся слід наносити маску на довжину 12-15 см від кінчиків, на короткі - 2-5 см. Змивати нанесену маску слід тільки теплою водою, а після цього, хвилин через 7-9, потрібно зробити легкий масаж голови. Одного разу на два тижні буде достатньо для тих, у кого волосся жирні, власникам нормальних або сухих рекомендується робити маску раз на тиждень.
Корисна порада
При звичайному освітленні застосовується 6-10% розчин перекису водню, в який додають порошкоподібний мило і нашатирний спирт. Більш високу або низьку концентрацію використовують з урахуванням початкового кольору волосся та його всмоктуючої здатності. Кількість освітлювача залежить від густоти волосся і їх довжини.