Як вибрати новорічний подарунок.

Новий рік - це час, коли дорослі знову починають вірити в казку. І для коханих та близьких людей хочеться вибрати чарівний подарунок , який обов'язково припаде до смаку і порадує їх. Однак серед новорічного різноманіття відшукати той єдиний необхідний подарунок не так і просто.
Інструкція
1
Напевно одаровуваний не раз говорив вам, чого ж він бажає, а ви пропустили це повз вуха, вважаючи марною тратою грошей. Якщо до дня Х залишається достатньо часу, придивіться до рідних. Можливо, ваша дівчина вже не раз заздрісно зітхала, проходячи повз дорогого spa-салону, а молодший брат збуджено стрибає по дивану, бачачи рекламу чергового конструктора від Лего. Вибір подарунка в даній ситуації простий і очевидний.
2
В останні роки модним стало складати «виш-листи» - списки речей, які одаровуваний був би не проти отримати в якості подарунка. Витратьте годину і пошукайте на інтернет-сторінках ваших близьких посилання на подібні списки. Зазвичай їх поміщають на помітні місця, щоб бажаючі зробити подарунок не пропустили їх.
3
В залежності від статі дарувальника, погортайте чоловічі або жіночі журнали. В передноворічних випусках там часто пишуть огляд подарунків, які можна подарувати чоловікові, жінці, бабусі або начальнику. Крім досить очевидних речей, ви можете почерпнути там інформацію про електронні гаджетах (на кшталт будильника, який потрібно ще наздогнати, перш ніж вимкнути). Також в журналах зазвичай вказується орієнтовна вартість такого подарунка і адреси магазинів, де гаджет можна придбати.
4
Існує думка, що в Новий рік не варто дарувати "корисні" подарунки, на кшталт набору каструль або пилососа. Тим не менш, якщо ваша мама на питання «Що тобі подарувати?» Вкотре відповідає «соковижималку», виконаєте її бажання.
5
До речі, якщо самостійно вам ніяк не вдається придумати, чим же можна порадувати людини, запитаєте у нього про це прямо. Не всі люди люблять сюрпризи, зате всі люблять отримувати речі, про які давно мріяли.
Корисна порада
Який би подарунок ви не вибрали, не забудьте його святково упакувати перед тим, як класти під новорічну ялинку.