Як прибрати свій e-mail. Як дізнатися свою адресу електронної пошти.

Створення електронного ящика не становить великої праці, так як в інтернеті багато інформації з цього питання. Але мало відомостей та інструкцій про те, як прибрати e-mail. Є кілька способів по видаленню непотрібного поштової адреси на різних серверах.
Інструкція
1
Видаліть свій e-mail на «Яндексі». Для цього авторизуйтесь на сайті. На що відкрилася сторінці ви повинні помітити кнопку «Знайти». Вона розташована вгорі праворуч. Трохи правіше і трохи нижче цієї кнопки знайдіть напис «Налаштування». Тисніть по ній. У налаштуваннях є 3 посилання, потрібно вибрати «Видалити поштову скриньку». Натиснувши на це посилання, ви опинитеся на веб-сторінці з формою з видалення електронної пошти. Тут необхідно повторно ввести парольне слово і натиснути «Видалити». Тепер ваша пошта видалена і не може функціонувати.
2
Спробуйте видалити свій e-mail на Mail.ru. Зайдіть в пошту, авторізуемся за допомогою вашого логіна і пароля. Треба написати найменування поштової скриньки, яке ви збираєтеся видаляти. Виберіть потрібний домен із запропонованого списку.
3
У відповідному полі напишіть парольний фразу та натисніть «Видалити». І якщо пароль введено вірно, то до електронкою доступ буде закритий. Цей електронний ящик стане вільним тільки через три місяці після видалення. Можна прибрати лише додатковий сервіс, наприклад, «Мій світ», якщо не хочете повністю видаляти пошту. Для цього зайдіть на нього, знайдіть кнопку під назвою «Видалити« Мій світ ». Поставте відповідні галочки в потрібних пунктах. Погодьтеся з видаленням, при цьому ви видалите всі свої фотки, відео, всіх друзів.
4
Приберіть e-mail на «Рамблері». Для цього введіть свій логін і пароль на веб-ресурсі http://id.rambler.ru. і просто натисніть «Видалити ім'я». Якщо у вас є пошта на Gmail.com, і ви бажаєте її позбутися, то виконайте такі дії. Зайдіть в пункт «Налаштування», який розташований на сторінці www.gmail.com. Потім перейдіть на вкладку з найменуванням «Акаунти». У налаштуваннях вашого аккаунта необхідно натиснути «Змінити». Потім тисніть «Видалити службу Gmail». Поштова скринька більше не існує. Зверніть увагу, що повторно отримати доступність до листів вже не представляється можливим.
Видалення електронної поштової ящика можна віднести до тієї ситуації, коли мета не виправдовує засоби. Говорячи без перебільшення, виконання подібної дії практично неможливо. Однак є один спосіб, який може допомогти користувачеві в досягненні цієї мети.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як відомо, для будь-якого правила можна знайти своє виключення. Хоча більшість поштових сервісів не передбачають можливості видалення поштової ящика , є й такі ресурси, де подібна опція передбачена. Щоб дізнатися, чи можна видалити поштову скриньку власними силами, виконайте такі дії.
2
Авторизируйтесь на сайті поштового сервісу, після чого увійдіть в свою поштову скриньку. Знайдіть на сторінці посилання на розділ налаштувань (зазвичай вона позначається, як «Налаштування») і перейдіть по ній. Якщо в даному розділі ви не знайдете опції видалення поштової ящика , значить подібна можливість не передбачається сервісом. У такій ситуації вам доведеться поступити таким чином.
3
Скопіюйте адресу пошти служби підтримки поштового сервісу, після чого, перейдіть на сторінку написання нового листа. Лист в саппорт сервісу слід відправляти з того поштового ящика , який ви плануєте видалити. У своєму зверненні вам потрібно відобразити прохання про видалення вашого акаунта, мотивувавши її.
4
Так як поштову скриньку ліквідується самостійно після тривалого простою, оператори служби підтримки не завжди погоджуються піти назустріч користувачеві. Однак якщо гарненько попросити, то ваше прохання може бути задоволене. За замовчуванням, самоліквідація поштового ящика відбувається через шість-двеннадцать місяців з моменту вашого останнього відвідування аккаунта.