Як зробити об'ємний хвіст. Як зробити хвіст об'ємним.

Здавалося б, кінський хвіст - найпростіша зачіска, знайома кожній дівчинці з дитинства. Проте, навіть у нього є безліч варіантів. Деякі види кінського хвіст а зручно робити на швидку руку, збираючись на роботу або навчання, а інші підійдуть для вечірнього походу в ресторан. Будь кінський хвіст буде виглядати елегантно доречно, якщо він буде об'ємним і красивим.
Інструкція
1
Основа гарної зачіски - густі здорове волосся, і цього вам не замінять муси для збільшення об'єму і накладні пасма. Тому, якщо хочете, щоб у вас був об'ємний кінський хвіст , почніть доглядати за волоссям. Використовуйте шампуні, відповідні саме вашому типу волосся. Слідкуйте за харчуванням: у вашому раціоні повинні бути присутніми продукти, що допомагають шевелюрі бути здоровою: горіхи, морська капуста, зелень.
2
Перед тим, як збирати зачіску, збризніть коріння об'ємним спреєм. Після цього волосся можна висушити феном, скручуючи при цьому пасма.
3
Один з найшвидших і простих способів зробити об'ємний кінський хвіст - це зачіска в стилі «тільки з ліжка». Вимийте голову, висушіть волосся і, не розчісуючи, зберіть їх в хвіст . Для додання зачісці ще більшого обсягу нанесіть на хвіст трохи мусу і начешіть його. Такий хвіст можна робити не строго на потилиці, а трохи збоку. Адже ви немов щойно встали з ліжка, і така неуважність вам цілком пробачна.
4
Якщо ви хочете заплести об'ємний хвіст в стилі ретро, вам знадобляться навички начосу волосся. Пальцями підніміть ряд волосся на маківці і починайте начісувати волосся від коренів до середини довжини. Коли у вас вийде зачіска бажаної пишності, злегка пригладьте волосся, збризніть лаком для сильної фіксації і зберіть в низький хвіст .
5
Якщо ви хочете радикально вирішити цю проблему, до ваших послуг фахівці з нарощування волосся. Вирушаючи на цю процедуру, пам'ятайте, що своє волосся у вас повинні бути не коротше 5 сантиметрів. Для створення пишної зачіски вам знадобиться наростити 100-150 пасм, і протягом півроку ви будете володаркою шикарного густого хвіст а.
6
Щоб домогтися об'ємної зачіски, ви можете скористатися шиньйоном. Підбирати його треба ретельно, адже колір волосся шиньйон повинен бути абсолютно ідентичний вашому кольору. Прикріпіть шиньйон в підставі хвіст а, і це позбавить вас від мук з укладанням.