Як зробити будинок для кішки.

Приємно балувати своїх домашніх вихованців. Створювати їм атмосферу затишку. Незважаючи на велику кількість пропозицій на ринку зоотоварів, хочеться самим що-небудь змайструвати для свого улюбленця. Це може бути затишний котячий будиночок необхідного для вихованця розміру. Зробити його не складно. І він буде радувати вас і вашого домашнього улюбленця.
Вам знадобиться
  • - поролон (товщиною 3-4 см);
  • - клей (суперклей);
  • - тканина (штучне хутро);
  • - швейні приналежності ;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Зробіть викрійку будиночка. Для цього на аркуші ватману (можна використовувати газетні листи) накресліть квадрат зі сторонами 40 сантиметрів. Це буде дно будиночка. Розміри можна змінювати в залежності від розмірів вашої кішки.
2
Виріжте дно з паперу, використовуючи його як шаблон, виріжте ще один такий же квадрат. З цього квадрата зробіть викрійку стінки. Для цього відміряйте 15 см від нижнього краю. Накресліть вертикальну вісь квадрата. З'єднайте прямою лінією позначку в 15 см і середину верхнього краю квадрата. Обчисліть середину вийшла лінії і відступите від середини 3-5 см назовні. З'єднайте одним рухом три точки (як проілюстровано на фотографії). Складіть викрійку навпіл по вертикальній осьової лінії. Виріжте вийшла фігуру.
3
Викройте вікно для входу в будиночок. Накресліть його на деталі стінки будинку наступним чином. Спочатку на відстані 7 см від нижнього краю накресліть лінію. Відміряйте по центру 20 см. По осьовій лінії, вгору від нижнього краю вікна, відміряйте 20 см. Накресліть паралельну лінію довжиною 10 см. З'єднайте краю нижньої і верхньої лінії. Закруглите бічні краю вікна так само, як робили на викрійці бічних країв стінки будиночка. Виріжте вікно.
4
Перенесіть деталі викрійки на поролон (одну деталь дна (квадрат), 3 деталі стінок будиночка без вікна і 1 деталь з вікном). Виріжте їх з поролону без припусків на шви.
5
Нанесіть шар клею на нижню частину однієї зі стінок будиночка. Прикладіть її поверхнею з клеєм до торцевої поверхні краю дна будиночка так, щоб стінка і дно утворили прямий кут. Притисніть склеюються. Дочекайтеся повного склеювання. Аналогічно приклейте до дна решту 3 стінки. Склейте між собою бічні краю стінок будиночка.
6
За наявними викрійками викроїте з тканини два комплекти (дно + 4 стінки). Причому, у одного комплекту з кожної зі сторін деталей будиночка припуски на шви зробіть по 2 см. А у другого 5-6 см.
7
Складіть деталі в правильному порядку і пришити їх між собою на швейній машинці, відступаючи від країв деталей по 1,5 - 2 см. Таким чином, у вас вийде внутрішній і зовнішній чохол на будиночок. Відповідно, зовнішній чохол буде більше за розміром, ніж внутрішній. Краю вікон на обох чохлах залиште прошита.
8
Вкладіть внутрішній чохол в будиночок через вікно, поєднуючи його з поролоновою заготівлею по бічних краях. Верхній чохол також сумістите по бічних гранях будиночка. За допомогою довгої голки з ниткою скріпіть через поролон будиночка верхні кути внутрішнього і зовнішніх чохлів. Таким же чином зафіксуйте кути дна, і, при необхідності, сторони будиночка. Для зручності перенесення будиночка до верхнього кута можна пришити ручку-петлю, зшиту з цієї ж тканини.
9
Поєднайте боку вікна внутрішнього і зовнішнього чохлів. Зшийте їх між собою. Можна прошити потайною стежкою, а можна швом через край. В результаті у вас не повинно залишитися відкритих ділянок поролону.
Корисна порада
Будиночок можна додатково прикрасити аплікаціями, бантами і т.д. Можна зробити шторку для вікна, пришивши її по верхньому краю.