Як робити паперові ліхтарики. Як робити японські ліхтарики з паперу.

Паперовий ліхтарик - просте, але чарівне прикраса, яка може змайструвати навіть дитина. Японські ліхтарики вішають на ялинки, надягають на свічки або маленькі лампочки, і вони горять як справжні.
Вам знадобиться
  • Японський ліхтарик:
  • - аркуші паперу різних кольорів;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - товста нитка;
  • Чарівний ліхтарик:
  • - вузький матовий (напівпрозорий) скляний стакан;
  • - папір різних кольорів;
  • - свічка;
  • - клей.
Інструкція
1
Японський фонарікТакімі ліхтариками можна прикрасити новорічну ялинку, до того ж, це чудове заняття для дорослих і дітей напередодні свята. Можна зробити це сімейною традицією. Ліхтарики легко робляться і можуть бути різних кольорів. Для цього наріжте папір на прямокутники розміром 8х5 см, якщо хочете ліхтарики побільше, то збільште розміри прямокутників в однаковій пропорції.
2
Складіть разом довгі сторони прямокутника. Візьміть ножиці, надріжте складений прямокутник перпендикулярно стороні згину, не доходячи до кінця близько 1 см. Розгорніть прямокутник, згорніть у трубочку по поздовжній стороні, наклейте крайні смужки один на одного.
3
Надавите на верхню частину, щоб вигнулись смужки, зафіксуйте їх у формі трикутників. Візьміть товсту нитку і приклейте її кінці до верхньої частини ліхтарика зразок петлі, щоб іграшку можна було повісити на ялинові гілки. Всередину ліхтарика можна вставити суцільну трубочку іншого кольору з меншим діаметром.
4
Чарівний фонарікПоставьте свічку в стакан, попередньо крапнувши на дно розплавленим воском, щоб свічка не бовталася при перенесенні ліхтарика. Виріжте з кольорового паперу прямокутники таких розмірів, щоб ними можна було повністю обклеїти стакан, залиште невеликий зазор по довжині для шва і 3-4 см по ширині (для середньої виступаючої частини ліхтарика).
5
Складіть прямокутник навпіл по довжині, надріжте як для японського ліхтарика, розгорніть. Обклейте підставу склянки нижньої смужкою, верхню частину підведіть до верхнього краю склянки і приклейте, щоб смужки виступили назовні, крайні частини прямокутника накладіть один на одного, щоб щільно охоплювали стакан, склейте. Розправте смужки, залиште ліхтарик ненадовго, щоб клей висох.
Зверніть увагу
При горінні свічки ліхтарик нагрівається, тому використовуйте хороший клей, який не втратить своїх властивостей при збільшенні температури.Прі обклеюванні склянки стежте, щоб смужки були рівними.
Корисна порада
В магазинах продаються готові свічки в скляних стаканчиках, можна використовувати їх, щоб не псувати посуду.Цвет папери Чарівного ліхтарика дасть колір світла свічки.
Екзотичні аксесуари і предмети побуту давно здобули популярність в сучасних будинках. Особливо популярним є захоплення фен-шуй. Сьогодні багато людей, котрі воліють обставляти свої будинки по законам китайської філософії, люблять прикрашати своє житло незвичайними предметами в східному стилі. І одним з таких предметів є паперовий китайський ліхтар. Такий ліхтар ви можете купити в магазині, але набагато більше задоволення ви отримаєте, якщо виготовите його вручну.
Інструкція
1
Для створення китайського ліхтаря вам буде потрібно аркуш кольорового паперу з м'якою або гофрованої фактурою довжиною 1 м і шириною 60 см. Також вам буде потрібно гострий канцелярський ніж, лінійка, олівець, міцна нитка, шило і лампочка з патроном.
2
Візьміть лінійку і олівець і расчертите виворітну сторону аркуша паперу по всій довжині, відповідно до схеми згинів китайського ліхтарика . Цю схему, що складається з численних діагональних ліній, ви зможете знайти в інтернеті.
3
За накресленим лініям починайте акуратно складати папір, спочатку складаючи прямі пунктирні лінії, збираючи лист в гармошку, а потім складаючи діагональні лінії, щоб формувати об'ємні ромбовидні складки на поверхні паперу.
4
Робіть складки акуратно й уважно, ретельно пропрасовуйте все згини, щоб світильник був красивим і з усіх боків мав рівномірну симетричну форму.
5
Після того як вся папір буде складена за схемою, візьміть патрон і вкрутіть в нього лампочку. У верхній і нижній частині світильника за допомогою шила виконайте отвори, просмикніть крізь ці отвори міцну нитку і оберніть навколо світильника складену гофровану папір.
6
Накладіть один на одного краю паперу і закріпіть так, щоб згодом при необхідності заміни лампочки світильник можна було відкрити, а після заміни знову закрити.