Як закрити кафе.

Закриття кафе , як й іншого приватного підприємства, може бути добровільним і примусовим. Причинами добровільного закриття можуть стати нерентабельність бізнесу, втрата власником інтересу до подальшого розвитку даного бізнесу і пр. Примусове закриття завжди є наслідком порушень у діяльності кафе . У кожному разі закриття кафе повинно проводитися згідно діючої легітимною процедурою.
Інструкція
1
Щоб оформити закриття закладу в добровільному порядку є три основні шляхи. Перший з них - закриття в порядку, передбаченому ГК РФ. Відповідно до Цивільного Кодексу, перш ніж організація буде офіційно визнана закритою, повинна бути проведена повна ревізія її діяльності. Подайте заяву в реєстраційний орган за місцем знаходження кафе про бажання призупинити підприємницьку діяльність. Згідно даної заяви в закладі будуть проведені перевірки на предмет якості діяльності, коректності ведення бухгалтерського звіту, дотримання норм оподаткування, дотримання законодавства, що регулює діяльність підприємства. Перевірки проводяться із залученням сторонніх спостерігачів. У разі виявлення порушень по кожному з пунктів, власнику загрожують штрафні санкції. Але головний недолік такого методу закриття бізнесу навіть не в них, а в тривалості процесу, який може зайняти і кілька місяців. Зате така процедура абсолютно законна, а компанія офіційно видаляється з Єдиного реєстру.
2
Є й більш оперативний спосіб закриття бізнесу - передайте кафе іншій особі за допомогою зміни керівництва, засновницького складу та головного бухгалтера. В цьому випадку перевірки не знадобляться, процедура проста і займає всього кілька днів.
3
Закрити кафе можна і реорганізувавши його, тобто за допомогою злиття з іншою компанією або поглинання. Цей метод також легітимний, компанія буде видалена з Єдиного реєстру і припинить своє існування абсолютно офіційно. Тривалість процедури близько 2 місяців, протягом яких кафе повинно продовжувати функціонувати в своєму колишньому статусі.
4
Примусове закриття проводиться на підставі рішення суду та регулюється судовими приставами, з причин недотримання правил реєстрації, порушенні норм законодавства, ненадання фінансової звітності, наявності істотної заборгованості перед державою.