Як вибрати помело.

Помело - екзотичний китайський фрукт, який містить в собі безліч мікроелементів і вітамінів, незамінних для організму. Наприклад, калій покращує функціонування серцево-судинної системи, а фолієва кислота дивно корисна для жінок. Він украй корисний худне, тому що усуває відчуття голоду і заодно розщеплює жири. Також помело допомагає перетравлюватися білкам. Як правильно вибрати помело, який зберіг в собі всі дивовижні властивості?
Інструкція
1
Обов'язково звертайте увагу на аромат фрукта - він повинен бути явним і відчуватися навіть з невеликої відстані. Насичений аромат говорить про стиглості фрукта, а значить він буде солодким. Навіть будучи сміливим, цей представник сімейства цитрусових може зберігатися кілька днів поза холодильника. Так як помело - досить великий фрукт, у вас може виникнути спокуса залишити його розрізаним на день-другий. Цього не варто робити, так як він висихає і в ньому починають розмножуватися бактерії. З'їжте його протягом дня - помело, до речі, ще й чудово втамовує спрагу.
2
Якщо ви вибираєте сорти помело жовтого кольору, намагайтеся, щоб на них не було зеленуватих плям. Якщо ж присутній рівномірний зеленуватий відтінок - то в такому випадку нічого страшного немає, і плоди можуть виявитися солодкими на смак.
3
Пощупайте плід - повинна відчуватися рівна тонка шкірочка, без будь-яких ущільнень, помело всередині повинен бути м'яким. Якщо плід буде з товстою шкіркою, то на смак помело виявиться сухим і прісним, а також буде сповнений великих кісточок.
4
Якщо ви виявите дивні розводи коричневатого, червоного або бордового кольорів, краще не купуйте цей фрукт, Це говорить про специфічну хвороби рослин, і при найменшій підозрі на нього, від покупки краще відмовитися - людині, звичайно, шкоди воно не принесе , але користі від такого фрукта абсолютно ніякої. До того ж, він прісний на смак і сухий всередині.
5
Добре, якщо верхівка плоду тверда. Правда, вона не повинні являти собою наріст, і тверда частина не повинна поширюватися більш, ніж на 1 сантиметр. Також уважно оглядайте помело на предмет пошкоджень - шкірка повинна бути щільною і рівномірною.
Зверніть увагу
Зараз в будь-якому супермаркеті і на будь-якому ринку можна купити цей фрукт, нехай і не такий екзотичний як карамболь або фейхоа, однак теж декілька незвичний. Як вибрати помело, щоб не розчаруватися? За якими ознаками можна відокремити смачний, стиглий і максимально корисний фрукт від неякісного?
Корисна порада
Судіть самі: вага великих плодів помело може доходити до 10 кг! Насправді, плоди різних видів помело вельми відрізняються один від одного. Вони бувають грушоподібної або кулястої форми, з шкіркою зеленого або жовтого кольору, а м'якоть плоду може бути і білої, і рожевою, і жовтою. Помело - як вибрати, корисні властивості помело. Фрукт помело чи допомагає при схудненні.