Як привітати знайомого з днем ??народження.

День народження - одне з найулюбленіших свят. Навіть якщо його не зазначають, все одно іменинник чекає привітань і потай сподівається на несподівані сюрпризи і подарунки. Якщо вирішили привітати знайомого, зробіть це оригінально.
Вам знадобиться
  • - віршоване привітання;
  • - книга;
  • - картина;
  • - квитки в театр.
Інструкція
1
Напишіть привітання у віршах. Якщо не володієте подібними здібностями, підберіть вірш на вітальному сайті або замовте тому, хто займається подібним видом творчості. Головне, щоб вірш не було занадто пафосним або інтимним. Додайте трохи інформації про іменинника, його інтересах, родині.
2
Прочитайте привітання публічно, але тільки за умови, що іменинник не приховує інформацію про день народження від оточуючих. Видавши секрет, ви скривдите людини. Щоб зусилля не пропали даром, напишіть поздоровлення на листівці або відправте в вигляді SMS-повідомлення.
3
Вибирайте подарунок залежно від ступеня близькості іменинника. Подбайте про приємне проведення часу знайомого і подаруйте квитки в кіно, театр, на футбольний матч або концерт. Якщо знайомий - людина сімейна, квитків має бути два.
4
Ніхто не відміняв мудрість про те, що найкращий подарунок - книга. Бути може, днями вийшла новинка, яку хоче прочитати знайомий. Добре обрана книга - демонстрація ставлення до іменинника.
5
Подарунки, створені своїми руками, теж є оригінальними. Якщо добре малюєте, подаруйте імениннику картину із зображенням моменту знайомства з ним або його портрет.
Зверніть увагу
Деякі люди в останній день дізнаються, що треба комусь зробити подарунок. У поспіху навряд чи вийде щось хороше і запам'ятовується. Щоб не забувати про урочистих днях друзів, заведіть спеціальний блокнот-щоденник, де на окремих сторінках буде нагадування про майбутні датах.
Корисна порада
Подарунки, обрані на швидку руку, видно неозброєним оком. Тому не робіть банальних презентів, адже не здивуєте ними знайомого, який може почати турбуватися через формального ставлення до його свята.