Як прожити здоровим довго.

Здоров'я - найважливіше для людини, але воно, на жаль, нерідко підводить. Якщо в молодому віці всі хвороби здаються дрібницею, то в літньому досить важко переносяться організмом. Зберегти здоров'я протягом усього життя можна, але треба дбати про нього.
Інструкція
1
Дотримуйтеся здорового способу життя з молодого віку. Не потрібно сподіватися на те, що якщо ви будете зловживати спиртним і нікотином, залишитеся здорові все життя. Саме ці два фактори найбільш сильно гублять людський організм і провокують розвиток багатьох хвороб, у тому числі і раку. Токсичні речовини, що містяться в алкоголі і сигаретах, сприяють зміни в багатьох органах.
2
Займайтеся спортом. Активні рухи не дають застоюватися крові, а, відповідно, і утворюватися варикозному розширенню вен, яке наздоганяє найчастіше в зрілому віці і ускладнює життя. Вам абсолютно не обов'язково проводити багато часу в спортивному залі: просто більше ходіть пішки, робіть елементарну зарядку.
3
Правильне харчування теж відіграє неабияку роль у здоров'ї людини. Не їжте неякісні і висококалорійні продукти, а також ті, що містять в собі масу харчових добавок і ароматизаторів. Зробіть свій раціон свіжими фруктами, жирними сортами риби, м'ясом, овочами і злаками. Щодня складайте різне меню, не варто їсти одні й ті ж страви.
4
Приймайте вітамінні та антиоксидантні комплекси, але попередньо проконсультуйтеся з терапевтом з цього приводу. А ось лікарськими препаратами особливо не захоплюйтеся. Приймайте все таблетки тільки за призначенням лікаря і в разі необхідності, особливо це стосується антибіотиків, адже вони завдають нищівного удару по імунітету.
5
Проходьте щорічний медичний огляд. Це допоможе виявити хвороби на ранніх стадіях і вилікувати їх. Не потрібно боятися лікарів, краще контролювати свій стан. Після 40 років звертайтеся в лікарню для огляду мінімум 2 рази на рік.
6
Уникайте стресів і взагалі насолоджуйтеся життям - позитивний настрій допомагає прожити її без особливих фізичних і психологічних проблем.