Як вбудовувати газові духові шафи.

Все більшої популярності набуває вбудована кухонна побутова техніка і, зокрема, газові духові шафи . У такому варіанті він знаходиться окремо від плити, що дозволяє встановити його на потрібному для вас рівні.
Інструкція
1
Враховуючи особливий характер газового обладнання, установку духової шафи краще довірити фахівцям. Цим ви гарантуєте собі безпеку в ході його подальшого використання. Але якщо ви все ж вирішили зробити це самостійно, будьте готові виконати певні вельми жорсткі вимоги по установці.
2
Приміщення кухні обладнайте постійно діючої вентиляцією. Після кожного використання шафи кухню добре провітрюйте.
3
Оскільки в газовому духовій шафі є освітлення, електричну підводку зробіть з дотриманням всіх норм безпеки - заземлите, встановіть відповідну розетку в доступному місці. Якщо в комплекті шафи відсутня силовий кабель, то вам слід придбати такий вид електропроводки, який здатний витримувати температуру не нижче 90 градусів С.
4
Іншою важливою вимогою є суворе відповідність розмірів і матеріалів меблів, в яку вбудовується духову шафу. Щоб підтримувалася хороша вентиляція, приберіть задню стінку в ніші і встановіть шафу на 2-х дерев'яних рейках. При розміщенні духовки на єдиній плоскій поверхні подбайте про те, щоб залишився отвір приблизно 45х560 мм.
5
В інтересах протипожежної безпеки для виготовлення панелей сусідніх шаф використовуйте термостійкі матеріали, а при наявності облицювальних фасадів - спеціальний термостійкий клей, розрахований на температуру до 100 градусів С.
6
Духовку в підготовленій ніші закріпіть за допомогою саморізів через спеціальні отвори. Підключення до газової магістралі здійснюєте тільки за допомогою мідної труби або гнучких шлангів з нержавіючої сталі з ущільнювачами між прокладкою і шлангом. Довжина шланга не повинна перевищувати двох метрів, і він, щоб уникнути пошкоджень не повинен стикатися з рушійними частинами.