Як визначити категорію м'яса. визначення категорій яловичини.

Вибираючи м'ясо на ринку або в магазині, багато людей не знають, до яких категорії або сорту воно відноситься. Для того щоб визначити подібні характеристики даного харчового продукту, існують певні правила.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зовнішній вигляд м'яса . Якщо ви купуєте яловичину, то враховуйте той факт, що до вищого і першого сорту відносять таке м'ясо, яке володіє високими кулінарними достоїнствами, має добре розвинену і саму ніжну м'язову тканину. М'язові волокна яловичини першого сорту містять в собі маленьку кількість слабостійких колагену, що дозволяє використовувати його для смаження. Вирізку відносять до вищого сорту, а товсті і тонкі краю, верхню і внутрішню частини задньої ноги - до першого сорту.
2
відносите яловиче м'ясо до другого сорту, якщо це бічні і зовнішні частини задньої ноги, лопатка, грудинка. Колаген тут більш стійкий, ніж у м'язах м'яса 1-го сорту. М'ясо другого сорту містить в собі до 5% сполучної тканини. Його в основному використовують для гасіння.
3
Распознайте третій сорт яловичини, якщо це шия, Пашина, крайка, рулька, голяшка. У такому м'ясі міститься найбільший відсоток сполучної тканини з колагеном, воно добре підходить для приготування холодцю.
4
Визначайте сортову категорію баранини і свинини також за зовнішніми ознаками м'яса . До першого сорту (по структурі м'язових тканин м'яса і найкращим кулінарним якостям) відносять задню ногу і корейку, до другого - грудинку і лопатку, до третього - шийну частину.
5
Звертайте увагу на категорії м'яса в залежності від вгодованості. Категорії для яловичини: - м'ясо жирної вгодованості - клеймо №1; - м'ясо вище середньої вгодованості - клеймо №2; - м'ясо середньої вгодованості - клеймо №3; - м'ясо нижче середньої вгодованості - клеймо №4.
6
Категорії для свинини: - сальна - клеймо №1; - полусальная - клеймо №2; - шинкова - клеймо №3; - м'ясна - клеймо №4.
7
Категорії для баранини: - жирної вгодованості - клеймо №1; - вище середньої вгодованості - клеймо №2; - середньої вгодованості - клеймо №3; - нижче середньої вгодованості - клеймо №4.