Як зберегти здоров'я підлітка.

Підлітковий вік дитини - це важливий період статевого дозрівання в житті дітей. У дівчинки він починається в 9-10 років, а у хлопчика в 11-12 років. Батькам потрібно знати, що збереження здоров'я підлітка - це процес нелегкий, що вимагає уваги.
Інструкція
1
Слідкуйте за тим, щоб дитина дотримувався режим дня. Він повинен лягати спати в один і той же час. Говоріть підлітку більше часу проводити на свіжому повітрі. Тривала прогулянка покращує сон і підтримує імунітет. Не допускайте довгого просиджування перед телевізором і комп'ютером. Прочитайте лекцію про шкоду куріння, наркотики та алкоголю.
2
Не забувайте про фізичні навантаження - плавання і фізкультура добре зберігає здоров'я підлітків. Вдалим рішенням буде записати вашої дитини в басейн. Може бути, підліток захоче зайнятися іншим видом спорту, то надайте йому це. Можливо, він вважає за краще грати в теніс або виконувати стрибки у висоту. Завдяки фізкультури стан здоров'я дітей буде тільки зміцнюватися, а органи і м'язи швидко розвиватися. Заохочуйте дітей-підлітків за їх докладені зусилля до спортивних занять.
3
Забезпечте своєчасну вакцинацію для запобігання вірусних захворювань. Щеплення від грипу краще робити за 2 місяці до зимового періоду. Регулярно провітрюйте в дитячій кімнаті і зволожуйте повітря, використовуючи спеціальний зволожувач.
4
Збалансуйте харчування корисними речовинами і вітамінами. Включіть в раціон фрукти, овочі, каші, зелень. Він повинен бути різноманітним, включаючи рибу, м'ясо і молочні продукти. Не дозволяйте дитині дуже багато вживати солодкого. З цього найкращий варіант - це темний шоколад в невеликій кількості, який виробляє гормон щастя.
Корисна порада
Проблема сучасного покоління - це прискорення росту і розвитку підлітка в порівнянні з попереднім поколінням. У дівчат раніше починається статеве дозрівання. Хлопчики в 14-15 років і дівчатка 12-13 років розвинуті не віком, вони за зростом і вагою не поступаються навіть дорослим. Але враховуйте, що їх серцево-судинна, ендокринна, нервова системи знаходяться ще в стадії зростання. Чи не переоцінюйте фізичні можливості ваших дітей, так як це, можливо, призведе до порушення їх здоров'я.