Як завести віртуальну карту.

Поступово банківські карти, безготівкова оплата товарів і послуг стають звичними для російських громадян. З кожним роком збільшуються й обсяги продажів в інтернеті, які оплачуються за допомогою банківських карт. Щоб убезпечити себе від інтернет-шахраїв, які можуть вважати дані вашої банківської карти за допомогою шкідливих програм, зручніше користуватися віртуальною банківською картою, рахунок на якій ви можете поповнювати безпосередньо перед тим, як провести з неї оплату.
Інструкція
1
Якщо ви підключені до інтернет-банку тієї кредитної організації, де у вас є активна пластикова карта і відкрито поточний рахунок або мається кредитна (споживча) карта, то ви можете створювати віртуальну карту перейшовши в інтернет банк. Уточніть на сайті, чи мається така можливість у вашому банку. Ви можете створити віртуальну карту з тим лімітом, який необхідний для здійснення конкретної покупки. Вам буде надано номер картки, термін її дії, унікальний код ідентифікації власника. Після покупки, цю карту можна тут же закрити, використовуючи інтернет-банк.
2
Ви також можете отримати віртуальну електронну карту , гроші на яку будуть перераховані з вашого мобільного рахунку. Для цього можна використовувати сайт електронної платіжної системи QIWI або QIWI Гаманець. Увійдіть у системі, вкажіть номер свого мобільного телефону і через пару хвилин отримаєте всі необхідні для здійснення платежів в інтернеті реквізити своєї віртуальної карти. Ви можете завести її і безпосередньо через платіжний термінал системи QIWI. Це також займе всього кілька хвилин.
3
Віртуальну карту може завести кожний бажаючий, навіть якщо у нього немає рахунку в банку. Зверніться для цього в інтернт-магазин віртуальних карт. Вам навіть не буде потрібно розкривати для цього свої персональні дані, система забезпечує повну анонімність і конфіденційність всієї інформації. Оплатіть карту будь-яким зручним для вас способом - електронні гаманці, інтернет-банк, Perfect Money, Телебанк, Liberty Reserve або LiqPay. У першому випадку карту вам оформлять практично миттєво, в інших - протягом 24 годин. В інтернет-магазині вам буде запропоновано безліч типів і номіналів віртуальних карт, з яких ви завжди зможете вибрати найбільш підходящу.
Зверніть увагу
Дія віртуальної карти, зазвичай, обмежена кількома місяцями, але ви завжди зможете оперативно завести її зазначеними способами.
Корисна порада
Віртуальна карта Visa або MasterCard - зручний спосіб оплати не тільки на російських, але і на іноземних інтернет-сервісах. З її допомогою ви можете поповнити свій баланс в Skype, придбати товари на Ebay і Amazon.