Як сплести авоську.

Авоська або сумка-сітка останнім часом знову стала модною. Виглядає вона вже точно краще, ніж пакет. А зроблена своїми руками, вона принесе не тільки користь, але і задоволення. Як же сплести цю чудову сумку?
Вам знадобиться
  • човник №2
  • міцні бавовняні нитки
  • дві дощечки
  • ножиці
Інструкція
1
Підготуйте інструменти, які потрібні для плетіння. На човник ви будете намотувати нитки. Колір нитки виберіть на свій розсуд. Меншу дощечку можна замінити лінійкою. Візьміть дощечку побільше, вона повинна бути 15см. Намотайте нитку туго навколо човника.
2
Починайте плести сумку. Найлегша сумка виходить з великих петель. Перше, що потрібно зробити, сплести ланцюжок в 25 петель, які повинні бути розташовані двома рядами в шаховому порядку. У кожному ряду виходить по 12 петель. Вийміть шнур з якого зроблена велика петля. Перша петля при цьому розпуститься.
3
Сплетіть дно сумки. Для цього шнур в 12 петель прикріпіть до нерухомого предмету. Потім треба сплести ще по 12 петель і витягнути шнур. Просмикніть шнур в 12 петель під вузли між першим і третім рядом. Складіть сітку так, щоб коротка частина була попереду. Все. Дно сумки готово.
4
Далі шнур петлею прикріпіть до нерухомого предмету. Остання петля вийде зліва.
5
Візьміть платівку. Протягніть її в останню петлю. Плетіть сумку по колу. Нанизуйте на пластинку стільки петель, скільки на ній вміщається (приблизно 8-10). Вийміть пластинку і Протягніть в останню петлю. Продовжуйте все робити в такій же послідовності, поки не досягнете бажаної висоти сумки (приблизно 17 рядів). Останній ряд сплетіть з великих петель широкої платівкою.
6
Почніть плести ручки до сумки. Розправте сумку. Поділіть число петель на чотири частини. У кожній частині повинно бути по 6 петель. Зберіть петлі в чотири пучка. У якийсь з пучків вплетіть ручку. Потім з'єднайте ручку з другим пучком. Все. Перша ручка готова. Аналогічно робиться друга.
7
Ручку сплетіть за допомогою гачка - це варіант легше. Можете пришити до сіточці шкіряні ручки. На перший погляд, весь цей процес плетіння може виявитися дуже складним. Але навіть пенсіонери та люди з поганим зором плетуть авоськи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wljChIziLWE
Найбільше радості нам доставляють речі, зроблені своїми руками. Порадувати себе і своїх друзів дуже просто - техніка плетіння шнурків вимагає певних навичок, зате відкриває безмежне поле для фантазії і творчості. Двоколірні шнурки можуть стати як яскравим аксесуаром для мобільного телефону або сумки, так і самостійною прикрасою, перетворившись на браслет або літнє кольє на шиї.
Вам знадобиться
  • - чотири нитки двох різних кольорів,
  • - шпилька,
  • - намистини, паєтки, підвіски.
Інструкція
1
Оберіть два види ниток, світлі і темні або нитки контрастних кольорів. Синій добре поєднується з помаранчевим, червоний із зеленим, а фіолетовий з жовтим. Цікавий ефект дає використання двох різних видів ниток, за умови, що вони збігаються по товщині. Вовняні нитки і муліне цілком поєднуються з широким шкіряним або каучуковим шнурком, складеними вдвічі або втричі атласними стрічками або намистом. Не бійтеся експериментувати! Вам підійдуть навіть шнурки для взуття насичених кольорів або виготовлених з флуоресцентних матеріалів, які будуть світитися в темряві. Якщо ви використовуєте шнурки з малюнком, то в пару до них підбирайте однотонні нитки.
2
Візьміть дві світлі нитки (одного кольору) і дві темні (іншого кольору). Закріпіть їх разом за допомогою шпильки або зав'язавши на кінці вузол.
3
Покладіть одну темну (одного кольору) нитка спереду, а другий темну ззаду. Одну світлу (іншого кольору) нитка з лівої сторони, другий світлу з правою.
4
Поміняйте місцями темні нитки проти годинникової стрілки.
5
Поміняйте місцями світлі нитки проти годинникової стрілки, при цьому перевивом їх між темними. Таким чином, перша темна нитка, яку ви спочатку поклали спереду опиняється під переплетеними світлими, а друга темна виявляється над ними.
6
Поміняйте місцями темні нитки так, щоб світлі раніше залишалися ліворуч і праворуч від них. Потім поміняйте місцями світлі нитки і просувайтеся таким чином далі. Намагайтеся не натягувати нитки занадто сильно, інакше шнур вийде занадто тонким і нерівним. При цьому певний натяг зберігатися повинно, щоб не з'являлися зазори між петлями. Тоді робота буде виглядати недбало.
7
Готовий шнур повинен вийти рівним, щільним і круглим. При утворенні заломів розімніть шнурок між пальцях або покатайте між долонями. Тепер залишилося тільки прикрасити шнур підвісками, великими намистинами або паєтками.
Зверніть увагу
Для роботи потрібна певна зосередженість, поки Ваші дії не стануть автоматичними.
Корисна порада
Вибирайте товсті нитки, щоб Ваше прикраса з шнурків не виглядав занадто тонким. Якщо ви використовуєте муліне або вузькі стрічки, складайте їх у два або три рази.