Як відремонтувати радіатор автомобіля. Як відремонтувати алюмінієвий радіатор.

Дуже часто причиною закипання і перегріву двигуна є недостатня кількість охолоджуючої рідини. А причиною цього, в свою чергу, може бути утворилася текти в радіаторі . Такий радіатор слід замінити, але не завжди це можна зробити швидко. Для тимчасового усунення протікання існує декілька методів, що допомагають спокійно дотягнути до моменту заміни.
Вам знадобиться
  • - компресор;
  • - полімерний герметик;
  • - епоксидний клей і склотканина;
  • - паяльник, припой;
  • - гума, хомути, вулканізатор.
Інструкція
1
Огляньте верхню частину радіатора. Течі часто з'являються саме в цьому місці і утворюються в результаті розтріскування пластикових частин радіатора, поруч з місцями кріплення дифузора і кронштейна, підтримуючого троси акселератора. Досить велика тріщина може бути «виділена» колірним пігментом антифризу. Виявивши такі плями на поверхні двигуна, шукайте текти в прокладці помпи або термостата. Якщо в салоні стоїть запах тосола, і пітніють скла - огляньте радіатор обігрівача. Якщо охолоджуюча рідина надходить в салон, протікання можуть бути в патрубках радіатора і крана отопітеля.
2
Якщо текти радіатора має місце, але візуально виявити її складно, озбройтеся компресором. Зніміть радіатор і заглушите на ньому всі отвори, крім одного. Підключіть насос до цього отвору і опустіть радіатор у ванну з водою. Включивши компресор, по бульбашок виділяється повітря знайдіть місце протікання.
3
Згадайте старий рада бувалих шоферів - лікувати протікає радіатор сухою гірчицею, додаючи її в охолоджуючу рідину. Насправді цей метод має суттєвий недолік - порошок гірчиці скупчується в грудки і забиває трубки системи охолодження. Аналогічний, але більш сучасний спосіб передбачає використання спеціалізованого герметика. Придбайте полімеризується герметик для ремонту радіаторів і систем охолодження.
4
Технологія проста і доступна: додайте продукт в радіатор згідно інструкції на банці, запустіть двигун і прогрійте його на холостому ходу. Все течі затягнутися самі собою. Порада перша: не купуйте порошкоподібні герметики. Правильний продукт повинен бути схожий на канцелярський клей з однорідною консистенцією. Порада друга: якщо виявлена текти розташована на трубках радіатора, перед ремонтом пережміть їх інструментом вище і нижче течі для зменшення щілин. Цей спосіб ремонту проводиться без зняття радіатора, але марний для усунення великих тріщин і щілин.
5
Алюмінієвий радіатор заклейте. Для цього злийте антифриз з радіатора і демонтуйте його з автомобіля. Промийте його звичайною водою з сильним напором. Ретельно просушіть радіатор і знежирте пошкоджену ділянку. Після цього замажте тріщину епоксидним клеєм (холодної зварюванням), просушіть протягом 3-5 годин і встановіть радіатор на місце. Для якісної склейки використовуйте двокомпонентні клеї на епоксидній основі. Якщо текти має розміри більше 1 см, накладіть латку з склотканини і приклейте її епоксидним клеєм. Обов'язково виконайте декілька шарів склотканини, окремо проклеівая і просушуючи кожен шар. При наклеюванні ретельно виганяйте повітряні бульбашки.
6
Мідний радіатор полагодите за допомогою пайки або зварювання. Для пайки використовуйте або спеціальний паяльник потужністю не менше 250 Вт, або мідний паяльник високої теплоємності з можливістю нагрівання паяльною лампою. Для цього нагрійте ремонтованих поверхню радіатора і накладіть на неї шар розплавленого припою. Даний метод досить трудомісткий і складний, і не рекомендується при відсутності досвіду в паяльному або зварювальному справі.
7
підтікає гумові шланги замініть. Якщо немає можливості це зробити, виріжте шматочок гуми і закладіть точковий розрив, затиснувши його хомутом над місцем протечки. При цьому не використовуйте хомути китайського виробництва - вони не забезпечать потрібного зусилля обтиску. Великі розриви усувайте сирої гумою і вулканізатором.
Зараз на багатьох вітчизняних автомобілях встановлюються алюмінієві радіатори з пластмасовими бачками. Якщо ви маєте хоч невеликий досвід ремонту латунних радіаторів, то можете спробувати в разі поломки відремонтувати і алюмінієвий.
Інструкція
1
Навіть за відсутності навичок, маючи невеликий запас терпіння і трохи акуратності, можна повернути до життя пошкоджений радіатор за допомогою невеликого набору інструментів.
2
Якщо у вашому радіаторі порвані і зам'яті трубки, то необхідно їх заглушити. Для цього викруткою або ножем видаліть фольгу між трубками, великими ножицями обріжте рвані трубки під кутом 90 градусів до площини радіатора. Потім плоскогубцями ретельно сплющите зламані трубки і загорніть їх на два обороту.
3
Якщо при ударі була порушена пластина трубок і відірваний нижній бачок, то спочатку пройдіть плоскогубцями по колу, вирівнюючи зубці, тобто піднімаючи їх вертикально. Після цього акуратно вирівняйте саму площину пластини. Тепер нанесіть на поверхню шар герметика. Краще використовувати американський «червоний герметик», так як вітчизняний для цієї операції дуже густий, тому лягає товстим шаром і швидко застигає. Завдавши герметик, бачок встановіть безпосередньо на пластину, не використовуйте штатну гумову прокладку. Переконайтеся, що він щільно прилягає до пластини. Якщо виявили місця нещільного сполучення - додайте в них герметик. Пластиковий бачок іноді має опуклу форму посадкового бортика, тому ретельно все загерметизуйте.
4
Тепер затискайте зуби. Для запобігання перекосу і видавлювання бачка з протилежного боку, виконайте цю операцію за схемою протягання головки блока або хрест-навхрест.
5
Перед установкою вузла обов'язково перевірте якість виконаних робіт і чи немає протікання, після чого встановлюйте на автомобіль.
6
Якщо все ж вам не вдалося відремонтувати алюмінієвий радіатор самостійно - не поспішайте його викидати і купувати новий. Зверніться в спеціалізовані майстерні. Вони з легкістю виконають ремонтні роботи, відновлять пластикові кришки (банки) радіатора, а також виправлять ваші помилки і перевірять герметичність радіатора на спеціальному стенді. Це займе всього 2-3 години вашого часу.