Як відкрити фрагмент. Як вирізати фрагмент з pdf.

Файли з розширенням .shs містять Shell Scrap Object File та не є повноцінними текстовими файлами. Вони служать для тимчасового зберігання переміщуваних об'єктів і інакше іменуються фрагментами , оскільки можуть містити сценарії запуску дії (скрипти).
Вам знадобиться
  • - wxscrap2rtf
Інструкція
1
Знайдіть і завантажте на комп'ютер додаток wxscrap2rtf, призначене для перекодування нераспознаваемой формату .shs в .rtf.
2
Запустіть виконуваний файл wxscrap2rtf.exe і створіть нову папку на робочому столі для збереження фрагмента з розширенням .shs.
3
Натисніть кнопку "Далі" в головному вікні програми і вкажіть новостворену на робочому столі папку з підлягає відкриттю фрагментом в діалоговому вікні «Обзор папок».
4
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і виконайте повторне натискання кнопки OK для виконання команди.
5
Не вносьте жодних змін в наступному діалоговому вікні та натисніть кнопку «Далі» для запуску процесу обробки обраного файлу.
6
Дочекайтеся появи повідомлення про успішне перетворенні файлу з розширенням .shs в формат RTF і натисніть кнопку «Далі» для завершення роботи додатку wxscrap2rtf.
7
Натисніть кнопку «Готово» в останньому діалоговому вікні програми для застосування обраних змін і відкрийте необхідний документ в офісному додатку Word, що входить в пакет Microsoft Office.
8
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «виконати» для виконання операції визначення істинного формату фрагмента, прихованого за розширенням .shs.
9
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру».
10
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CLASSES_ROOTShellScrap і видаліть значення параметра NeverShowExt.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.