Як виправити виявлені помилки по ндс. пояснювальна записка про виявлені помилки по ндс.

При розрахунку податку на додану вартість, заповненні книги продажів або покупок, оформленні рахунок-фактури або складанні податкової декларації бухгалтер може допустити помилки по ПДВ. Для виправлення виявленої помилки підприємству мало подати уточнену податкову декларацію, необхідно виконати ряд додаткових заходів, які обумовлюються законодавством.
Вам знадобиться
  • - рахунок-фактура;
  • - книга продажів;
  • - книга покупок;
  • - бланк податкової декларації.
Інструкція
1
Ознайомтеся з низкою законодавчих актів, що описують різні ситуації виправлення помилок по ПДВ. Так п.1 ст. 54 Податкового Кодексу РФ встановлено порядок перерахунку податкової бази та суми податку при допущенні помилки . В ст. 81 НК РФ наголошується, що при цьому необхідно подати уточнену податкову декларацію. Також згідно з Постановою Уряду РФ №914 від 01.12.2000, яке затверджує Правила ведення обліку при розрахунку ПДВ (далі - Правила), необхідно внести відповідні коригування в рахунок-фактуру і книги продажів і покупок, де фігурує помилкове значення ПДВ.
2
Виконайте коригування рахунок-фактури. На підставі п. 29 Правил необхідно закреслити невірне значення ПДВ, після цього впишіть правильний показник, вкажіть дату внесення виправлень, завірте підписом керівника та печаткою підприємства. Вносити виправлення в рахунок-фактуру має право тільки та організація, яка її виписала, тобто постачальник. У зв'язку з цим покупець повинен звернутися до постачальника з проханням, виправити помилку по ПДВ. На жаль, законодавчо за виставлений дефектний рахунок-фактуру підприємство відповідальності не несе і може відмовити у виправленні, тому покупцям часто доводиться вирішувати виниклу ситуацію в судовому порядку.
3
Виправте виявлення помилки в книзі покупок і книзі продажів. Згідно з Правилами коригування записів у книзі покупок і книзі продажів здійснюється шляхом оформлення додаткових аркушів. Вони заповнюються за аналогією з іншими листами книги, при цьому вказується період, відповідний помилку по ПДВ, і дата складання додаткового аркуша. Підведіть підсумкову рядок після відображення коригування і завірте лист підписом головного бухгалтера. Більш вносити дані в додатковий лист забороняється.
4
Уявіть уточнену податкову декларацію. Згідно п.5 ст.81 НК РФ, підприємство складає уточнену декларацію за формою, яка діяла в податковому періоді, за який виявлено помилку по ПДВ. Заново заповніть всі рядки і показники, не забувши виправити помилкове значення.
Серед популярних програм для мобільного телефону головне місце займає Jimm, і це не дивно. Адже за допомогою даної програми можна спілкуватися з іншими користувачами, проживаючими в самих далеких куточках світу, пересилати їм фотознімки та інші файли, при цьому економлячи до 95% вартості звичайних повідомлень. Все що вам потрібно, це встановити додаток на телефон, налаштувати його і підключити до інтернету. Саме тут у багатьох і виникають різні труднощі. Для того щоб виправити помилки, дуже важливо знати, яка з них що позначає.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з встановленим Jimm.
Інструкція
1
При невдалому підключенні до сервера ICQ часто відбувається «невідома помилка» №100. Дізнатися причину відмови в підключенні неможливо, так як сервер не про неї не повідомляє. Усунути дану помилку просто, достатньо всього лише закрити додаток, трохи почекати і спробувати зайти знову. У разі якщо це не допомогло, то змініть сервер на будь-який інший.
2
Якщо ви зіткнулися з помилкою «множинного заходу з одного UIN» № 110, то перевірте, чи не сидите ви в асьці з будь-якого іншого пристрою. Дуже часто буває, що зайшовши в ICQ з комп'ютера, після можна забути з неї вийти, і почати намагатися зайти з телефону. В такому випадку повністю вийдіть з програми з одного пристрою, почекайте дві хвилини і зайдіть з іншого. У випадку якщо ви постійно відвідуєте додаток з телефону, але у вас висвітилася дана помилка, то це перша ознака того, що до вашого профілю заходить хтось ще. Спробуйте почекати і зайти знову через деякий час, як тільки ви це зробите - обов'язково поміняйте свій пароль.
3
При помилку «невірний пароль» №111, перевірте правильність написання свого пароля. Деякі моделі телефону не підтримують ті чи інші символи, тому вам доведеться зайти в свій обліковий запис через ноутбук і змінити пароль, а після вже його ввести на телефоні. У тому випадку якщо ви ввели все правильно, але помилка продовжує вискакувати, то зайдіть в налаштування програми і поміняйте їх.
4
Не намагайтеся занадто часто підключатися, інакше у вас виникне помилка «спроби вичерпані» №114. У даній ситуації зачекайте кілька хвилин, щоб вас розблокували, а потім повторіть спробу зв'язатися з сервером.
5
При помилку сервер не відповідає №118, спробуйте посилити посилається сигнал. Скористайтеся проксі-сервером і поекспериментуйте з налаштуваннями мережі Jimm. Увімкніть або вимкніть перепідключення, безпечний вхід, асинхронну передачу даних та інші наявні настройки.
6
З помилкою «введення-виведення» №120 допоможуть боротися наступні дії. Перевірте, чи правильно ви налаштували GPRS-інтернет, і підключили ви його. Відвідайте будь-якої з сайтів, щоб перевірити роботу інтернету. Якщо вийти в мережу неможливо, зателефонуйте своєму стільниковому оператору і поясніть йому свою проблему. Коли вихід в інтернет буде налаштований, перевірте правильність з'єднання самого додатка. При безвихідній ситуації видаліть встановлений додаток, вимкніть телефон, і знову ввімкніть і встановити новий Jimm.