Як зшити гумку для волосся. гумка для волосся в домашніх умовах.

Гумки для волосся , як і шпильки, відносяться до тих дрібницях, яких ніколи не буває забагато. Маючи в запасі деяку кількість вільного часу, обрізки тканини і білизняний гумку, ви зможете своїми руками зшити гумку для волосся , ідеально поєднується з одягом, який ви носите.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - білизняна гумка;
  • - намистини;
  • - декоративний шнур.
Інструкція
1
Відріжте від мотка білизняний гумки шматок такої довжини, щоб їм було зручно стягувати волосся и. Замість білизняний гумки можете скористатися круглої капелюшній.
2
Зробіть викрійку. Для цього виріжте з паперу прямокутник довжиною в дві довжини відрізаною гумки і шириною п'ять-шість сантиметрів. Якщо ви ходите зробити вузьку гумку без масивної додаткової обробки, скористайтеся капелюшній гумкою, а викрійку зробіть шириною в три сантиметри.
3
Підберіть тканину для гумки. Бажано знайти еластичну гладку тканину. Втім, непогано виглядають гумки з тонкого жатого шовку або бавовни. Підійдуть для виготовлення цього аксесуара і широкі атласні стрічки.
4
Виріжте заготовку з тканини. Для цього відпрасуйте тканину, якщо це необхідно, і приколіть до неї викрійку. Обведіть викрійку милом або Кравецьким крейдою і виріжте заготовку з урахуванням сантиметрового припуску на шов. Обробіть зрізи обметочний швом.
5
Складіть отриману стрічку вдвічі по ширині виворітного стороною вгору. Змітайте і прострочіть заготовку уздовж довгої сторони так, щоб вийшла трубочка з тканини. Виверніть заготівлю виворотом всередину. Якщо заготовка вийшла дуже вузькою, вивертайте її, натягуючи на тупу сторону олівця.
6
Притримуючи гумку за другий кінець, всуньте її в заготовку. Краю білизняний гумки накладіть один на одного і зшийте. Кінці капелюшній гумки можна просто зав'язати вузлом.
7
Підігніть всередину припуски на короткій стороні заготовки і акуратно зшийте краю отриманого «бублика» з тканини. Гумка майже готова, залишилося додати обробку.
8
Резинку для волосся можна прикрасити тонким декоративним шнуром, бісером або намистинами. Можете нанизати легкі пластикові намистини на тонкий шнур і пришити вийшло прикраса до тканини уздовж шва. При цьому закріпіть вузликом останній стібок перед бусиною і протягнете нитку через намистину всередині шнура так, щоб її не було помітно на готовому виробі. Стібок, зроблений після намистини, теж буде потрібно закріпити.