Як визначити модем.

Через розвиток мобільного інтернету та широкого розповсюдження USB- модемів сучасні ноутбуки випускаються без вбудованих модемів . Однак якщо вашому ноутбуку більше трьох-чотирьох років, в його складі напевно є вбудований модем, який можна використовувати для створення dial-up-підключення.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Уважно вивчіть документацію до ноутбука. Інформацію про модель інтегрованого модему можна знайти в описі ноутбука, на упаковці або в інструкції. Зайдіть на сайт виробника, в розділ архів моделей, щоб знайти опису вашої моделі. Або знайдіть опис через пошукові системи. Як правило, подібні інструкції можуть міститися на офіційних сайтах виробника.
2
Зайдіть в BIOS материнської плати і переконайтеся, що вбудований модем не вимкнений. Там же може бути вказана і модель модему. Встановіть параметр в значення Enable. Збережіть зміни, натиснувши F10 і введення, або зайшовши у відповідний пункт BIOS. Якщо при виході ви не збережете настройки, система в автоматичному режимі сповістить вас про це. Деякі моделі ноутбуків мали перемикач модему прямо на корпусі. Вивчіть ваш ноутбук зовні, щоб знайти і включити модем. До того ж, про наявність інтегрованого модему свідчитиме роз'єм RJ-13 для телефонного коннектора.
3
Запустіть «Диспетчер пристроїв», щоб встановити драйвера для модему. Драйвера можна скачати на офіційному сайті виробника. Введіть в пошуковик модель ноутбука, щоб отримати пряме посилання на сторінку вашої моделі. Якщо модем в ноутбуці присутній, але не визначається, можливо, він вийшов з ладу. Таке може статися через перепад напруги, розряду статичної електрики або просто в силу віку пристрою.
4
Також можете зайти в «мережеве оточення» комп'ютера, і подивитися назва модема, який на даний момент часу активний. Для цього вам потрібно підключити з'єднання. Як правило, вся важлива інформація міститься в пункті «Властивість», який можна викликати натисканням правою клавішею миші.
У вас встановлений ADSL-модем, через який ви з'єднуєтеся з вашим провайдером інтернету. Вам треба було змінити настройки модему . Для цього, як відомо, треба з'єднатися з модемом, використовуючи його IP адреса. Якщо ви забули адресу, інформацію про нього можна знайти у вашому комп'ютері.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модем включений і з'єднаний з мережевою картою вашого комп'ютера. Спробуйте з'єднатися з модемом по стандартному адресою. Він повинен бути вказаний в інструкції до модему або в договорі з вашим провайдером, якщо ви отримали модем від нього.
2
Якщо адресу знайти не вдалося, припустіть, що IP адреса модему 192.168.1.1. Це стандартна адреса, який встановлюється виготовлювачами переважної більшості цих пристроїв. Запустіть ваш браузер, наберіть в ньому адресу. Якщо ви вгадали, то відбудеться з'єднання з модемом і в браузері відкриється вікно налаштувань модему . Але так просто виходить не завжди.
3
Спробуйте отримати інформацію про IP адресу вашого модему з командного рядка. Клацніть на кнопці "Пуск", виберіть "Виконати". У вікні, наберіть cmd (всі літери латинські), натисніть "OK". У вас відкриється чорне консольне вікно для спілкування з операційною системою з командного рядка. Залежно від ситуації, вам можуть допомогти різні команди. Розбиратися з ситуацією довго, та й не потрібно. Простіше набирати команди і дивитися, вийшло чи ні. Всі букви в командах - латинські, лапки набирати не треба. Команди безпечні, вони тільки запитують висновок інформації, нічого не міняючи.
4
Наберіть "arp -a" і натисніть Enter. Якщо на екрані з'явилися приблизно такі рядки: Інтерфейс: 192.168.1.2 --- 0x2Адрес IP Фізичний адресу Тіп192.168.1.1 00-1f-a4-7b-77-2c дінаміческійто цифри на початку третього рядка і є шуканий IP адреса вашого модему .
5
Наберіть "ipconfig/all" і натисніть Enter. На екрані з'явиться багато рядків c різною інформацією: Налаштування протоколу IP для WindowsІмя комп'ютера: home-5q1i4841r5Основной шлюз: 192.168.1.1Вам потрібна рядок основний шлюз - в ній з високою ймовірністю буде міститися IP адреса вашого модему .
6
Отримавши адресу, знову спробуйте з'єднатися з модемом через браузер, як в кроці 1, і виконайте зміни налаштувань.