Як зробити машину для дріфту. Як зробити дрифт машинку.

Дрифт - це вид автомобільного спорту, який характеризується швидкісним проходженням поворотів із зривом задньої осі. При цьому необхідно на максимально високій швидкості утримати машину на трасі в керованому заносі. Таким чином, основа дріфту - це керований занос і ковзання, для виконання яких автомобіль повинен володіти відповідними технічними характеристиками: легким вагою, наявністю заднього приводу і блокування задніх коліс, а також потужністю.
Інструкція
1
Можна спробувати самостійно перетворити свій автомобіль в дрифт-кар. Для цього достатньо володіти відповідним технічним складом розуму і майстерністю. Почніть «перевтілення» з боротьби проти зайвої ваги машини, адже чим вона легше, тим простіше тримати її під контролем в керованому заносі. Цього можна досягти, якщо позбавити вашого «залізного коня» від непотрібних під час заїзду предметів, аж до кондиціонера і задніх сидінь, замінити (по можливості) всі металеві складові кузова на пластикові або карбонові і, крім того, поміняти вузли і агрегати на їх полегшені аналоги. При цьому не забудьте, що каркас безпеки став тепер для вас життєво важливим предметом.
2
Далі встановіть ремені безпеки, а також легке і низьке сидіння, яке з максимальною щільністю «обійме» ваше тіло. Це - для стійкості, безпеки і зміщення центру ваги в потрібному напрямку.
3
Не менш уважно поставтеся до підбору коліс і гуми. Наприклад, якщо взяти диски із занадто великим діаметром і вагою, машина буде витрачати зайві «сили», щоб їх провернути. Пам'ятайте і про те, що вашому авто необхідно хороше зчеплення з дорогою і, крім того, фахівці радять перед дрифтингом трохи перекачати колеса для кращого зриву машини в занос.
4
Наступний крок - збільшення жорсткості кузова для поліпшення керованості в заносі. Щоб домогтися бажаного результату, поставте жорсткішу і низьку підвіску і не забудьте при цьому про розтяжках кузова. Відносно пружин досвідчені водії рекомендують замінити задні на більш жорсткі, а також вони радять встановити гідравлічний «ручник», позбувшись при цьому від кнопки- «ступору». Корисно буде, на їхню думку, поставити рульову рейку з великим кутом повороту передніх коліс і, крім того, забезпечити вашому майбутньому дрифт-кару додаткове охолодження двигуна і коробки.
5
Тепер - про диференціалі підвищеного тертя (LSD). Його завдання - перенести наявну потужність двигуна на колеса і полегшити управління автомобілем в момент надлишкової поворачиваемости. Отже, ваша дрифт-машина повинна бути оснащена тільки диференціалом 2-х напрямків. А також їй потрібен двигун потужністю в 300-500 кінських сил і керамічне або карбонове двухдисковое зчеплення. Зробили? Тепер можете спробувати себе і свою машину в дріфтінге. Удачи!