Як встановити блокнот.

Блокнот - це полегшена програма для відкриття та редагування текстових документів. Зазвичай він буває вже попередньо встановлено в операційних системах як стандартний необхідний для роботи інструмент, проте зустрічаються і додаткові версії, що володіють розширеним набором функцій.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас працює підключення до інтернету. Відкрийте оглядач і введіть в рядку пошуку назву будь-якій зручній вам для подальшого використання в роботі програми начебто стандартного « Блокнот а» або просто перегляньте список програм з описом їх функцій. Порівняйте ціни, визначитеся з критеріями вибору, з'ясувавши для себе, наявність яких функцій важливо для вас і так далі.
2
Виконайте завантаження обраної вами програми дл редагування текстових документів. Якщо вона безкоштовна, ви можете почати користуватися їй прямо послу інсталяції, а якщо ні, швидше за все, вам запропонують активувати пробний термін дії, після закінчення якого ви повинні визначитися з рішенням про покупку ліцензійного ключа.
3
Якщо ви прийняли рішення купити ліцензійний ключ до вашого нового текстового редактору, відкрийте меню активації програми або зайдіть на офіційний сайт розробника в розділ придбання ліцензій. Для оплати вам знадобиться банківська карта.
4
Перш, ніж прийняти остаточне рішення про оплату, перегляньте інші безкоштовні аналоги програми і порівняйте їх функціонал. При оплаті будьте гранично уважні, вводячи дані - вони повинні бути вказані достовірно і без помилок.
5
Також переконайтеся, що в адресному рядку стоїть вірний адресу - це потрібно для того, щоб уникнути неприємних інцидентів, пов'язаних з шахрайством. Заповнені вами поля краще не зберігати в браузері для подальшого автоматичного заповнення, оскільки ними можуть скористатися сторонні люди, що отримали доступ до вашого комп'ютера.
6
Для того щоб використовувати скачаний і встановлений вами блокнот для відкриття файлів за замовчуванням, натисніть на текстовому документі правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою ..», після чого виберіть у списку програм потрібну або додайте її туди при допомоги меню кнопки «Обзор», вказавши директорію в Program Files. Відзначте прапорцем пункт «Використовувати для всіх файлів подібного типу» і натисніть «Ок».
Корисна порада
Використовуйте лише ліцензійним або вільним програмним забезпеченням.