Як розблокувати Агент.

Якщо ви з якихось причин не можете потрапити в Mail.ru агент для обміну повідомленнями під своїм логіном і паролем, скористайтеся спеціальною службою відновлення пароля на сайті mail.ru.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - доступ до поштової скриньки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що проблема полягає саме в доступі на вашу логіну та паролю і ніяк не пов'язана з іншими можливими проблемами, наприклад, відсутністю доступу до інтернету, некоректною роботою агент а, некоректним введенням користувача даних для входу і так далі, також попередньо виконайте перевірку вашого комп'ютера на віруси.
2
Запустіть ваш веб-браузер. Введіть в адресний рядок наступну адресу: http://help.mail.ru/agent_support/access і в сторінці, виберіть серед пунктів той, який відповідає характеру вашої проблеми. Слідуючи вказівкам меню, виконайте процедуру відновлення доступу до облікового запису в mail агент е.
3
Для того щоб захистити свої дані для входу в mail agent і уникнути неприємних ситуацій аж до втрати аккаунта, обов'язково користуйтеся антивірусним програмним забезпеченням, скачуйте програми обміну повідомленнями тільки з офіційних сайтів або за умови наявності позитивних відгуків в достатній кількості.
4
Для того щоб відновити загублений доступ до облікового запису ICQ, скористайтеся формою повернення пароля на офіційному сайті підтримки даного протоколу, однак будьте уважні, тут вам необхідно пам'ятати адресу електронної пошти, який ви вводили при реєстрації.
5
Також зверніть увагу на адресний рядок - першими буквами адреси завжди має бути назва офіційного порталу підтримки користувачів ICQ. Якщо ви не пам'ятаєте поштової скриньки, до якого прив'язаний ваш номер ICQ, відновлення облікового запису буде неможливо.
6
При цьому спробуйте згадати, вводили Чи ви додатковий електронну адресу в даних, оскільки активаційний лист може бути надіслано і на нього, але тільки в тому випадку, якщо він зазначений у системних даних. А не в інформації про користувача.
Зверніть увагу
Нікому не за яких обставин не повідомляйте свої логін і пароль, а також поштовий ящик або номер телефону, до яких прив'язані ваші акаунти.