Як зайти в реєстр на кпк.

Реєстр - це спеціальне службове програма операційної системи, яке служить для зберігання тієї чи іншої інформації про компоненти комп'ютера або мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - програма начебто Resco FE або SKTools.
Інструкція
1
Скачайте за допомогою браузера програмну утиліту Resco FE або SKTools, вони приблизно схожі за зовнішнім виглядом і мають однаковий набір функцій. При інсталяції, наприклад, першою з них в меню телефону з'явиться 2 додаткових додатки Resco File Explorer і Resco Registry. Запустіть друге.
2
уникнення невиправданого появи клавіатури при попаданні курсора на поле редагування тексту в реєстрі пропишіть наступне: [HKEY_CURRENT_USERControlPanelSip] "TurnOffAutoDeploy" = dword: 1Як ви можете бачити, реєстр Windows Mobile являє собою дерево безлічі папок, редагування яких відбувається при натисканні потрібного вам параметра.
3
Відкрийте директорію HKEY_LOCAL_MACHINE, потім COmm і Black Lights. Відшукайте потрібний вам для редагування параметр "TurnOffAutoDeploy", відкрийте його. Змініть значення DWORD на 1, погодьтеся в діалоговому вікні з тим, що ви хочете провести зміни, які вплинуть на роботу всієї системи. Виконайте перезавантаження Windows Mobile. Завжди виконуйте це по закінченні роботи з реєстром.
4
Для того щоб наступного разу зайти в реєстр Windows Mobile, скористайтеся тим же методом, однак пам'ятайте, що необхідні настройки ви вже виробили, тому деякі пункти, наприклад, підтвердження змін, можуть більше не з'являтися на екрані вашого мобільного пристрою .
5
Будьте гранично уважні при внесенні змін до реєстру, оскільки багато з них незворотні і можуть неблаготворно вплинути на роботу всієї файлової системи. Вивчіть директорії реєстру і дізнайтеся точно їх призначення, щоб надалі не виникло проблем з внесенням виправлень в роботу ос Windows. Ті ж самі правила стосуються і реєстру звичайних комп'ютерів, однак звичайний Windows для ПК містить куди більше директорій.
Зверніть увагу
Будьте уважні, переходячи за тек меню реєстру.