Як зарядити гарнітуру.

Bluetooth- гарнітуру від звичайної відрізняє не тільки відсутність проводів, але й сам принцип устаткування: перша тут виступає в ролі автономного устрою, відповідного до декільком телефонам. Для її роботи потрібно окреме джерело живлення.
Вам знадобиться
  • - мережеве зарядний пристрій;
  • - джерело живлення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вашу Bluetooth- гарнітуру потрібно зарядити, для цього зверніть увагу на індикатори. У багатьох пристроях для визначення рівня заряду батареї використовують три кольори - зелений, жовтий і червоний, однак зустрічаються й інші, тут все залежить від виробника. Наприклад, Nokia використовує всього два кольори - зелений і червоний; перший - для ідентифікації повного заряду пристрою, другий - для позначення нестачі енергії для продовження роботи пристрою.
2
Підключіть вашу гарнітуру до джерела живлення, використовуй спеціальне мережеве зарядний пристрій, який йде звичайно з ним в комплекті. Якщо воно у вас відсутній з яких-небудь причин, придбайте нове. Також ви можете спробувати скористатися зарядним пристроєм вашого телефону, проте в цьому випадку кращим варіантом було б не тільки збіг розміру роз'єму, а й назва фірми-виробника. Наприклад, випускаються на даний момент телефони Nokia мають тонкий роз'єм для під'єднання кабелю СЗУ, який одночасно підходить практично до всіх Bluetooth-гарнітурам даного виробника, принаймні, сучасним. У марки Apple мережеві зарядні пристрої розраховані також для гарнітур за замовчуванням.
3
Якщо у вас є автомобіль, придбайте спеціальний зарядний пристрій для телефону і гарнітури, яке буде заряджати їх від акумулятора, таким чином допомагаючи вам залишатися на зв'язку навіть далеко від дому чи офісу.
4
Для того щоб зрозуміти, що гарнітура розряджається, зверніть увагу не тільки на індикатори, але і на якість зв'язку і загальну чутність абонента. Незважаючи на те, що говорять про безпеку використання бездротовими пристроями, постарайтеся скоротити розмови по мобільному телефону до мінімуму. Перебуваючи за кермом, завжди використовуйте hands-free для того, щоб уникнути створення аварійної ситуації на дорозі.
Зверніть увагу
Батареї гарнітури повинно вистачати приблизно на весь день з урахуванням частих дзвінків і розмов.
Корисна порада
Купуйте оригінальні Bluetooth-гарнітури.