Як перевірити комунікатор.

Віруси мають властивість портітьопераціонную систему і файли не тільки комп'ютера, але і телефонів. Зокрема, ця проблема відноситься до коммуникаторам , з яких так легко виходити в інтернет. Рано чи пізно починають виявлятися які-небудь зміни в його роботі, часто це пов'язано як раз таки з вірусами.
Вам знадобиться
  • - програма-антивирусник для комп'ютера або комунікатора;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, підключіть до нього за допомогою спеціального USB-кабелю ваш комунікатор і виберіть режим накопичувача. В даному випадку для комп'ютера буде доступна лише пам'ять флеш-карти вашого пристрою.
2
Відкрийте програму-антивірус і в списку перевіряється обладнання виберіть ваш знімний диск, що знаходиться в телефоні. Виконайте перевірку на віруси, попередньо переконавшись у тому, що бази у вашій програмі є актуальними (найкраще ставити автоматичний режим завантаження оновлень баз антивірусної системи).
3
Після перевірки флеш-карти виконайте підключення мобільного пристрою в такому режимі, щоб вам були доступні файли на внутрішній його пам'яті, також це може бути, наприклад, звичайний режим підключення до мережі, в цьому випадку у вас на комп'ютері будуть відображатися ще два томи, один з яких вам потрібно також перевірити на віруси.
4
Після перевірки і очищення телефону від вірусів вручну, скачайте і встановіть на нього мобільну версію будь-якої антивірусної програми для автоматичної його захисту. При цьому врахуйте особливості сумісності операційної системи на вашому комунікаторі та мобільного антивірусного додатки, оскільки файли, призначені до установки, наприклад, в Windows Mobile, не призначені для роботи в Symbian.
5
Найчастіше оновлюйте антивірусні бази ваших програм захисту операційної системи і при будь-якій зручній можливості запускайте перевірку на віруси для пам'яті комунікатора, тому як робота в мережі і зі знімними носіями робить інформацію на ньому вразливою для вірусів і шкідливих програм.
6
Також перед установкою в комунікатор різних додатків перевіряйте файл на наявність шкідливого коду, найкраще це робити на комп'ютері. Це пов'язано з тим, що поширилися випадки інсталяції програм, які відправляють повідомлення на короткі номери і посилають виклики в інші країни.
Зверніть увагу
Мобільні версії антивірусних систем також не безкоштовні.
Корисна порада
Найчастіше виконуйте перевірку комунікатора.