Як додати смайли в агент. Як перезапустити мейл ру агент.

Деяким користувачам буває цілком достатньо набору функцій, який мають стартові версії Mail.Ru Агента , без жодних доповнень. Однак для тих, кому хочеться більше можливостей, створюються всілякі доповнення для розширення цих функцій, також це стосується розширення стандартного набору смайлів.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Дізнайтеся точну версію програми Mail.Ru Агент, встановленої в ваш комп'ютер. Ви можете подивитися це, відкривши відомості про систему або список програм в панелі управління комп'ютером. Відкрийте браузер, виконайте пошук додаткових смайлів для саме вашої версії збірки програми.
2
Виконайте завантаження вподобаного вам набору смайлів. Найкраще завантажуйте серед них ті, про використання яких наявні відгуки користувачів. Після завантаження перевірте дані на наявність файлів, і якщо все виявиться в порядку, переступите до установки їх в ваш Mail.Ru Агент.
3
Запустіть програму-інсталятор смайлів для агента. Якщо потрібно, вкажіть директорію знаходження старих: Mail.ru/Mra/Cache/skin/smiles/, ця папка зазвичай знаходиться на локальному диску в Programm Files або в документах користувача, все залежить від версії програми.
4
Після закінчення установки перезапустіть програму, відкрийте вікно введення повідомлення і натисніть на меню додавання смайлів, якщо нові відобразилися в списку, значить, ви зробили все правильно. Також ви можете додати деякі з нових смайлів в меню обраних шляхом перетягуванням їх в спеціальний контейнер.
5
Виконайте створення точки відновлення системи на той момент, коли робочий стан програми вас влаштовувало. Іноді трапляється так, що при установці тих чи інших додаткових елементів для програми Mail.Ru Агент відбуваються збої в його функціонуванні, додаток починає працювати нестабільно і завершує роботу в аварійному режимі. Таке може трапитися при використанні неофіційних доповнень, версій додаткових файлів (скінів, смайлів), які не відповідають збірці програми і так далі. На всякий випадок створюйте точку відновлення і до установки таких елементів в програму.
Корисна порада
Скачивайте додаткові матеріали для програм тільки з перевірених сайтів.