Як закрити доступ до асьці.

Закрити доступ до програми обміну повідомленнями по каналу ICQ можливо кількома способами. Серед них - заміна програмного забезпечення на більш надійне і встановлення пароля на обліковий запис користувача.
Вам знадобиться
  • - програма для обміну повідомленнями Miranda;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте ваш веб-браузер, введіть в пошуковий рядок Miranda. У цієї програми безліч різних збірок, одна їх самих простих, зручних і красивих серед них - New Style, останню версію якої ви можете завантажити з офіційного сайту розробника http://xspellhowlerx.ru/. Також для безкоштовного завантаження доступ ни та інші збірки програми з сайту http://www.miranda-im.org/.
2
Перевірте завантажену програму на віруси, виконайте її інсталяцію, налаштувавши при цьому потрібні вам у майбутньому для використання профілі - радіо, Facebook, Vkontakte, Jabber і так далі. Найголовніше - відзначте галочкою пункти ICQ і другу обліковий запис ICQ. Завершіть процес установки і запустіть програму. Створіть профіль користувача програмою.
3
Налаштуйте параметри облікових записів. Для цього у відкритому вікні списку контактів клацніть по меню New Style вгорі і виберіть пункт настройки профілів. У вас відкриється невелике вікно, в якому в різних вкладках потрібно буде ввести інформацію для входу клієнта в якій-небудь з ваших вже існуючих профілів.
4
Для того щоб захистити аську від доступ а до неї сторонніх, натисніть знову на головне меню New Style і виберіть у налаштуваннях профілю установку пароля. Бажано встановлювати той, який ви зможете надалі легко згадати, оскільки відновленню він не підлягає.
5
Видаліть з комп'ютера повністю вашу колишню програму для обміну повідомленнями або просто видаліть з неї всі дані для входу або історію повідомлень, оскільки вона може бути доступ на в інших клієнтах у вигляді окремих файлів на жорстких дисках.
6
Налаштуйте на Miranda IM багатопрофільний режим використання, додавши одну або кілька облікових записів для інших користувачів системи обміну миттєвими повідомленнями.
Зверніть увагу
Не всі збірки цієї програми мають вбудований профіль ICQ, незважаючи на те, що Miranda підтримує багато протоколів, все залежить саме від самої версії.
Корисна порада
Перед скачуванням програми переконайтеся, що вона підтримує протокол ICQ.