Як відключити вбудований мікрофон.

При підключенні нового пристрою до вашого комп'ютера найчастіше виникає конфлікт зі старим, якщо одне з них не деактивувати. Те ж саме відноситься і до мікрофонів - поки не відключити вбудований, новий працювати не буде або будуть періодично виникати помилки.
Інструкція
1
Підключіть новий мікрофон до відповідного роз'єму на вашій звуковий карті, зазвичай він відзначений піктограмою з його зображенням. Якщо потрібно, встановіть програмне забезпечення для вашого нового пристрою, попередньо вставивши диск в привід комп'ютера і скориставшись майстром інсталяції обладнання. Найкраще перезавантажте комп'ютер і після перевірте наявність нового мікрофона в списку диспетчера пристроїв; його ви можете відкрити у властивостях комп'ютера на вкладці «Обладнання».
2
Відкрийте панель управління комп'ютером, в меню виберіть пункт, який відповідає за налаштування звуку, мови і аудіопристроїв. У новому вікні виберіть параметр настройки саме звуків і аудіопристроїв. У вас на екрані має з'явитися невелике вікно з декількома вкладками; перейдіть на ту, що відповідає за настройки мови.
3
У другому спадному меню використовуваного за замовчуванням пристрої для запису мови виберіть НЕ вбудований мікрофон, а той, який недавно встановили. Застосуйте зміни; якщо потрібно, виконайте на всякий випадок перевірку обладнання, скориставшись спеціальною вбудованою утилітою, яку ви можете запустити нижче, перебуваючи на тій же вкладці. Застосуйте і збережіть зміни.
4
На всякий випадок перезавантажте комп'ютер, навіть якщо цього не вимагає система. Після запуску роботи Windows відкрийте настройки регулятора гучності підключених звукових пристроїв; якщо потрібно, виконайте також настройку в програмі, яка встановлювалася з драйверами на мікрофон.
5
Відкрийте програму, в якій ви будете задіяти нове звукове пристрій для запису мови, також виконайте і там попередню настройку. Якщо ви будете використовувати його для дзвінків по Skype, виконайте пробний дзвінок в спеціальну тестову службу - вона допоможе вам визначитися з тим, які параметри конфігурації потрібно виставити саме для вашого обладнання.
Корисна порада
По можливості користуйтеся обладнанням перевірених виробників, оскільки неякісні мікрофони можуть пошкодити роз'єми звукових карт.