Як підключити два мікрофони.

Найчастіше підключення одного мікрофона вимагає від користувача чимало зусиль зважаючи вічних проблем з налаштуванням звукової карти, а під'єднання двох введе в замішання навіть досвідчених користувачів.
Вам знадобиться
  • - нова звукова карта.
Інструкція
1
Уважно розгляньте свою звукову карту на наявність в ній роз'ємів для мікрофона , якщо він всього один, швидше за все, вам доведеться купити нову, оскільки різні перехідники та розгалужувачі не дають ніякого ефекту, незважаючи на завірення продавців. Якщо ви при цьому ще очікуєте пристойного звуку, не економте на платі.
2
Зверніть увагу на зовнішні USB-карти, деякі їхні моделі також підтримують використання двох мікрофонів, робота яких відбувається за принципом двох моновходи або записи двох мікрофонів як стерео. Зверніть увагу, щоб у ній також була присутня функція регулювання рівнів входів, інакше вам доведеться потурбуватися ще й покупкою спеціального мікшерного пульта.
3
Після того, як ви придбали звукову карту, встановіть її в спеціальний роз'єм на материнській платі, попередньо знявши попередню, якщо вона була зовнішньою. Це допоможе уникнути конфлікту обладнання. Якщо ваша нова відеокарта підтримує USB-інтерфейс, просто з'єднайте її з комп'ютером за допомогою спеціального кабелю.
4
Встановіть драйвера пристрою, якщо потрібно, видаліть старі, оскільки часто виникають проблеми з використанням звукового пристрою при наявності різних встановлених драйверів. Обов'язково виконайте перезавантаження комп'ютера перед початком використання звукової плати.
5
Уважним чином ознайомтеся з інструкцією до нової звукової карти, виконайте попередні налаштування в програмі, встановленої разом з драйвером на ваш комп'ютер. Підключіть мікрофони. Зверніть увагу, що якщо у вас хороша звукова карта, то і мікрофони також повинні відповідати рівню якості, оскільки в іншому випадку ви не доб'єтеся потрібного результату. Налаштуйте в програмі режим використання мікрофонів і перевірте правильність настройки обладнання.
Корисна порада
Купуйте тільки карти зарекомендували себе.