Як зібрати архів з частин.

Найчастіше архіви розбивають на кілька складових частин для того, щоб їх було зручніше пересилати, наприклад, на форумі або будь-якому іншому ресурсі, де розмір вкладення файлу обмежений. Також цей метод широко застосовується для запису великих фалів на знімні носії.
Вам знадобиться
  • - програма WinRar.
Інструкція
1
Скачайте програму WinRar в тому випадку, якщо вона не була встановлена раніше на ваш комп'ютер. Запустіть процес установки, виконайте дії, необхідні майстром-інсталятором, і виконайте асоціацію файлів для швидкого доступу до меню програми.
2
Для створення архіву з частин відкрийте папку з потрібним вам файлом. Якщо їх кілька, помістіть їх для зручності в одну і ту ж директорію. Виділіть їх або папку, в якій вони перебувають за допомогою правої кнопки миші. Натисніть на меню WinRar і виберіть пункт "Додати до архіву».
3
У який з'явився на екрані невеликому вікні введіть у відповідне поле найменування архіву. Найкраще вказати його на латиниці, якщо ви збираєтеся відправляти файли через інтернет. Налаштуйте на сусідніх вкладках параметри архіву, якщо потрібно, встановіть пароль і зашифруйте вміст, це зручно в тому випадку, якщо зміст його призначається якогось конкретного особі і не може бути переслано особисто. У головній вкладці за допомогою кнопки «Огляд» якщо потрібно, додайте файли, які забули включити в архів.
4
Виконайте розбивку архіву на частини. Зверніть увагу, що в нових версіях програми вам надається вже вказаний в можливих варіантах розмір частини архіву, він вказаний в байтах і служить як шаблон для розбивки, наприклад, з подальшим записом на CD/DVD, дискету і так далі.
5
Переконайтеся, що параметри архіву налаштовані належним чином, натисніть ОК.После створення архіву перевірте по можливості, чи все правильно працює і розархівуйте в зворотну сторону. Для цього виділіть всі частини і виберіть пункт меню «Розархівувати». Вийміть файл, попередньо вказавши директорії його майбутнього знаходження. По можливості перевірте його на працездатність після розархівування.
Зверніть увагу
Розмір частин вказується в байтах.