Як визначити країну складання ПК.

В деякі моменти буває корисно знати країну виробництва якого-небудь виробу. Такі питання можуть виникнути, наприклад, при перетині кордону і при заповненні митної декларації. Якщо з цільними виробами питань не виникає, то визначити країну зборки комп'ютера, що складається з декількох комплектуючих, буває досить складно.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Вивчіть документацію по вашому комп'ютеру. В документації, гарантійному талоні або на упаковці пристрою повинно бути вказано, де був проведений комп'ютер. Шукайте дану інформацію з написів Made in ... Як правило, подібні документи видаються при покупці апарату. Якщо у вас немає таких документів, можна подивитися подібну інформацію в інтернеті за допомогою пошукових систем, а також програм для читання електронних документів.
2
Виробники Acer, Dell, Asus і інші продають готові комп'ютери під своєю торговою маркою. В даному випадку країна виробництва відповідатиме країні зборки комп'ютера, і буде обов'язково вказана на упаковці виробу. Якщо упаковка загублена, відновити інформацію про комп'ютер можна за серійним номером і моделі, які вказані на наклейках.
3
Якщо комп'ютер має марку Depo, Formoza, Forum або інші ідентифікатори російських виробників, то комп'ютер буде зібраний в Росии. Дізнатися точне місце зборки можна, вивчивши супутню документацію. Можете також судити по марці виготовлювача. Тобто, вписуєте в пошукові системи марку свого комп'ютера, і отримуєте інформацію про те, де вона знаходиться. Можете навіть подивитися карти.
4
Якщо комп'ютер не має очевидної торгової марки (не плутайте її з виробником корпусу комп'ютера), то, швидше за все, він був зібраний продає організацією. Такі зборки часто не мають своїх штампів та юридичної сили. І країна виробництва в даному випадку буде відмінна для кожного комплектуючого.
5
Якщо фірма-продавець не має сертифіката на збірку і обслуговування комп'ютерів, то ви придбали персональний комп'ютер не як цільне пристрій, а як набір комплектуючих, зібраний в комп'ютер. По суті це не має ніякої різниці, з тією відмінністю, що в гарантійному талоні буде вказана кожна плата окремо.