Як прикрасити новорічні салати. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Так склалося, що є класичні новорічні салати: олів'є, оселедець під шубою, мімоза. Але насправді новорічним можна зробити абсолютно будь-який салат, справа тільки в тематичному оздобленні та сервіровці страви.
Вам знадобиться
    • Новорічні салати
    • Фігурно нарізані овочі для прикраси
    • Зерна граната
    • Кріп
    • Розмарин
Інструкція
1
Зробити салати новорічними можна зробити декількома способами. Перший спосіб - це формування з салату ялинки. Для цього нам знадобиться будь салат.Викладиваем салат на блюдо у вигляді гірки. Потім відщипуємо гілочки кропу і викладаємо гілочками зелений шар. Виходить яскраво-зелена ялинка. Зміцніть на верхівці нашої "ялинки" зірку, вирізану з червоного перцю.
2
Наступний салат декоруємо по-іншому. Для цього способу підійде будь листковий салат, наприклад, "Мімоза". Укладаємо шари салату у формі прямокутника. Потім малюємо на ньому перший листок відривного календаря. Верх прямокутника присипаємо дрібно нарубаними жовтками, імітуючи палітурка календаря, в правому кутку формуємо гілочку ялинки з кропу, з соломок перцю викладаємо напис "1 січня".
3
Ще один салат можна сформувати у вигляді годинника, на яких показано час 23-55. Формуємо салат на круглому блюді у вигляді торта, розрівнюємо поверхню. Зернами граната викладаємо по колу цифри від 1 до 12, стрілки можна зробити зі смужок перцю, бічні сторони салату можна прикрасити фігурно вирізаними зірочками з вареного буряка або гілочками розмарину.
4
Також салати можна формувати у вигляді символів-талісманів майбутнього року за китайським календарем. Знаючи заздалегідь, чий рік наступає, можна придумати тематичне оформлення салатів у вигляді майбутніх символів.
Корисна порада
Перед подачею на стіл оформлені таким чином салати краще тримати в холодильнику, щоб вони не втратили форму.