Як відновити віддалений сервер. Як знайти Віддалений сеервера.

Робота локальної мережі найчастіше організована через єдиний віддалений сервер . Крім того, такий сервер також може виступати сервер ом загальної інформації, сервер ом оновлень і виконувати інші мережеві функції. З'єднання з таким сервер ом встановлюється при підключенні комп'ютера в мережу, але користувач може налаштувати підключення і самостійно.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Запитайте налаштування сервер а в адміністратора. Перш за все, вам необхідно отримати IP-адресу сервер а і діапазон адрес, в якому цей сервер буде доступний. Запам'ятайте або запишіть ці параметри. Як правило, провайдери надають дану інформацію безкоштовно, тому з повною впевненістю можна запевнити, що у вас за це не візьмуть додаткової оплати. Можливо, вам також знадобиться логін і пароль на доступ до сервер у.
2
Підключіть мережу до комп'ютера, вставивши LAN-кабель в роз'єм мережевої плати. Почекайте кілька хвилин, поки операційна система инициализирует підключення. Відкрийте вікно мережевих налаштувань через «Мережеве оточення» або клікніть правою кнопкою по значку мережі і виберіть розділ «Властивості».
3
Зайдіть в налаштування мережевого протоколу TCP/IP і виставте аналогічний діапазон адрес, взявши унікальний IP-адресу (унікальність можна також уточнити у адміністратора мережі). Наприклад, IP-адреса сервер а - 10.40.30.2, значить ваш діапазон 10.40.30., А IP-адреса, наприклад, 10.40.30.25. Відкрийте вікно «Мережеве оточення» та натисніть на пункт праворуч «Відобразити комп'ютери робочої групи». Дайте час мережевої служби на опитування мережі та виведення інформації на екран. Коли сервер з'явиться в списку комп'ютерів мережі, відновіть підключення, двічі клікнувши по його іконці і ввівши логін з паролем.
4
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7, то можливості налаштування мережі будуть доступні в інших сервісних розділах. Знайти своє підключення можна в «Центрі управління мережами і загальним доступом», а розділ TCP/IP - у властивостях мережевого підключення. Далі просто перевірте всі налаштування, попередньо перезагрузив перед цим персональний комп'ютер.
Найчастіше роботу локальної мережі організовують допомогою єдиного віддаленого сервера. Такий сервер також може грати роль сервера загальної інформації, оновлень, або виконувати інші мережеві функції. З'єднання з ним встановлюється під час підключення комп'ютера до мережі, проте користувач і сам може налаштувати підключення.
Інструкція
1
Щоб повернути віддалений сервер, тобто відновити збилися мережеві настройки, запросите в адміністратора налаштування сервера. Це мають бути, насамперед, IP-адресу сервера, а також діапазон адрес, що визначає межі доступності сервера. Параметри запам'ятайте, а ще краще запишіть, так як помилка, навіть невелика, призведе до невдачі і доведеться турбувати адміністратора ще раз.
2
Щоб підключити комп'ютер до мережі, вставте в роз'єм мережевої карти LAN-кабель. Трохи почекайте, поки не пройде ідентифікація, і підключення не инициализируется. Відкрийте віконце мережевих налаштувань, зайшовши в меню «Пуск» і вибравши пункт «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші клацніть по іконці підключення та виберіть пункт «Властивості».
3
Вам потрібні налаштування мережевого протоколу TCP/IP. Виставте там діапазон адрес, який вам раніше повідомив адміністратор мережі. Наприклад, IP сервера такий: 10.40.30.2. Тоді ваш діапазон буде таким - 10.40.30., А IP, наприклад, таким - 10.40.30.24.
4
Відкрийте вікно «Мережеве оточення». Це можна здійснити з панелі управління, що знаходиться в головному меню ОС серії Windows. Клацніть по пункту «Відобразити комп'ютери робочої групи». Коли в списку комп'ютерів мережі ви побачите сервер, двічі клікніть на його значку і введіть пароль і логін, щоб відновити підключення.
5
Якщо у вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, налаштування мережі будуть відбуватися вже за іншим сценарієм. Хоча, власне, відмінності полягають лише в тому, що деякі налаштування мережі розташовуються в інших розділах. Так, своє мережеве підключення ви можете знайти в «Центрі управління мережами і загальним доступом», розділ мережевого протоколу TCP/IP - у властивостях підключення. Потім залишається перевірити всі налаштування, перед цим не забувши перезавантажитися.