Як відключити підсвічування клавіатури.

Підсвічування клавіатури телефону часто садить акумулятор і не завжди є потрібною функцією, проте її дуже легко відключити, зайшовши при цьому у відповідний пункт настройки мобільного пристрою.
Інструкція
1
Відкрийте меню вашого телефону. Зайдіть в загальну настройку його параметрів, параметри налаштування підсвічування або будь-яке інше меню, яке так чи інакше може бути пов'язано з потрібною вам для відключення функцією. Наприклад, у звичайних телефонах Samsung цей параметр знаходиться в налаштуванні яскравості дисплея та інших настройках, що впливають так чи інакше на роботу акумулятора.
2
Якщо у вас смартфон Nokia на платформі Symbian, відкрийте головне меню і зайдіть в пункт «Панель управління». Зайдіть в налаштування загальних параметрів, зазвичай це найперший пункт, а потім і в конфігурацію стилю меню, відключіть миготіння світлового індикатора при отриманні повідомлень або пропущені виклики.
3
Далі відкрийте меню «Датчик світла» і налаштуйте яскравість екрану. Налаштуйте підсвітку клавіатури в тому ж самому розділі. Майте на увазі, що нові моделі телефонів в більшості своїй мають режим енергозбереження, увійти в якій можна за допомогою меню кнопки включення.
4
Для того щоб відключити підсвітку клавіатури в смартфоні Samsung, відкрийте параметри конфігурації і виберіть пункт меню, який відповідає за налаштування зовнішнього вигляду, відключіть режим включеної підсвічування. Майте на увазі, що багато сучасних телефону не мають в меню настройки відключення підсвічування клавіатури , або цей параметр захований настільки далеко, що вам все-таки доведеться прочитати інструкції до свого мобільного пристрою, що буде далеко не зайвим навіть для впевнених користувачів стільниковими телефонами.
5
Оберіть настройку певного режиму у вашому телефоні, задавши в ньому параметри підсвітки клавіатури , це актуально для деяких моделей смартфонів. Уважно вивчіть інтерфейс вашого мобільного пристрою, щоб надалі легко орієнтуватися в його функціях, оскільки останнім часом функціонал стільникових телефонів і смартфонів все розширюється.
Зверніть увагу
Запам'ятовуйте, в якому розділі меню змінили той чи інший параметр телефону.
Корисна порада
Налаштуйте таймер на використання підсвічування клавіатури.