Як вставити хребці. Як вставити кресцовий хребець.

Хребет людини складається з 33-34 хребців. 24 відносяться до шийного, грудного і поперекового відділів, інші утворюють крижі і куприк. Зміщення хребців відносно один одного - це спондилолистез, при якому хребці можуть зміщуватися вперед або назад. Початкова форма захворювання не має симптомів, тому діагностика проводиться на пізній стадії, коли пацієнт починає відчувати біль або симптоми «вилетіли хребців». З часом симптоми посилюються.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте, що хребці «вилетіли» або з'явилися больові відчуття, відчуття скутості, порушена координація, негайно зверніться до лікаря. Вам проведуть діагностику. В якості діагностики проводиться рентгенограма в кількох проекціях, яка дозволяє поставити точний діагноз і почати лікування, а також комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія.
2
Не старайтесь вправити самостійно зміщені хребці , не проводьте розтяжку, масаж, не намагайтеся виправити становище фізичними вправами. Це небезпечно не тільки для вашого здоров'я, але й для життя. Лише лікар може призначити адекватну терапію, яка приведе до позитивних результатів і дозволить уникнути серйозних ускладнень і проблем.
3
Вам можуть призначити оперативне або консервативне лікування. Консервативне лікування включає в себе цілий комплекс процедур, що дозволяють встати позвонкам на місце. Найефективніший метод - це вібродекомпрессія на установці «Urgana» або витяжка на ВДУ.
4
Якщо зміщення хребців пошкодило або затиснуло нервові закінчення, то вам призначать радіочастотну трігемінальную різотомію, яка полегшить біль і дозволить провести альтернативну терапію або підготуватися до оперативного втручання.
5
Також вам призначать голковколювання, мануальну терапію, при необхідності масаж і лікувальну гімнастику під наглядом фахівця.
6
Оперативний метод можуть призначити при неефективності альтернативного лікування. Якщо вам призначили операцію, то не відмовляйтеся, значить, іншого методу вставити хребці на місце немає. Вам проведуть спонділодез, застосувавши для зміцнення скоби, гвинти або стрижні.
7
Після будь-якого виду лікування вам призначать повторні огляди, постійне носіння корсета, обмеження по підйому тягарів, комплекс фізичних вправ, спрямованих на зміцнення м'язового апарату.
Зверніть увагу
Починати краще з попереку і поступово кататися на ньому від куприка до голови, суворо стежачи, щоб валик знаходився поперек хребта. Зійшов хребець відразу відчуєш - в цьому місці боляче. Тут треба зупинитися, буквально розпластатися на валику (колоді) і кататися туди-сюди. Але поставити хребці на місце - це півсправи, їх треба закріпити. А для цього треба робити спеціальну гімнастику щодня протягом 2 місяців, а потім 2-3 рази на тиждень.
Корисна порада
Тут як спробувати поставити на місце хребці самостійно (за умови, що поруч з вами немає масажиста, у якого руки ростуть звідти, звідки потрібно. І голова у якого розуміє нормально) Від кожного хребця зліва і справа відходять рухові нерви до певному органу, обеспечівая- управління ЦНС.І якщо це управління порушується, через затискання нерва зрушеному в сторону хребцем, функціонування, працездатність (РС) цього «відключеного» органу знижується до 2 або 15%, залежно куди зміщений хребець.