Як заварити кузов.

Якщо виникла необхідність заварити кузов автомобіля, то цю роботу можна довірити професіоналам з автосервісу, так як при зварювальних роботах потрібен не тільки великий досвід, але й необхідне обладнання, як для проведення зварювання, так і для подальших малярно-фарбувальних робіт. Якщо ви маєте досвід і все обладнання, то можете самостійно провести будь-які зварювальні роботи.
Вам знадобиться
  • - вуглекислотний напівавтомат;
  • - обезжириватель;
  • - зварювальний дріт;
  • - костюм зварника.
Інструкція
1
Для якісного зварювання використовуйте вуглекислотний напівавтомат. Використання апарату змінного струму з електродами можливо лише для грубої зварювання з товстим швом на товстому залозі, а на кузов е таке залізо відсутня, хіба що заварити переменніком можна лонжерони або підсилити пороги автомобіля, тобто будь-яке залізо з товщиною більше 10 мм.
2
Виробляти зварювання вуглекислотним полуавтоматом ви зможете навіть не маючи великого досвіду зварника. Якщо замість вуглекислого газу ви застосуєте аргон, то зможете зробити зварювальні роботи кольорових металів, такі як латунь, алюміній і нержавіюча сталь.
3
Перед проведенням зварювальних робіт повністю видаліть фарбу з кузов а, знежирте всі місця зварювання за допомогою спеціального знежирювачах, призначеного для обробки кузов а перед фарбувальними роботами. Придбати його ви зможете в будь-якому автомобільному магазині. Всі знімні частини, наприклад двері, варіть, знявши з автомобіля.
4
Якщо ви будете приварювати накладні конструкції для посилення порогів, лонжеронів або будь-якої частини кузов а, то спочатку зробіть обмір всіх потрібних частин кузов а, які ви збираєтеся посилити , виріжте залізо потрібного розміру, знежирте всі накладні частини.
5
Зарядите в напівавтомат зварювальний дріт. Використовуйте дріт з міддю або, в крайньому випадку, самозахисними або флюсових з вмістом захисного флюсу. Встановіть потрібну полярність струму, при використанні флюсового дроту - мінус на пальнику, плюс на затиску. Підключіть апарат до електричної мережі. Виставите потрібну швидкість подачі, закріпіть потрібний наконечник, міцно прикрутіть його пассатижами, підключіть вуглекислий газ і починайте варити.
6
Якщо ви приварюють підсилюють пластини, то робите зварювальні роботи спочатку по всьому периметру боків і тільки потім приварюють ширину пластин.
7
При зварюванні без підсилюють пластин працюйте дуже акуратно, щоб шов вийшов максимально рівним і непомітним.
8
Після зварювання проведіть шліфування всіх швів, ґрунтовку і фарбувальні роботи.