Як нарізати фрукти до столу. нарізка фруктів на стіл.

Фруктова нарізка здавна є одним з найпопулярніших страв на святковому столі. Це і закуска до легким винам, і супровід до чаю, і легкий перекус під час посту.
Інструкція
1
Вибираючи фрукти для нарізки, будьте особливо уважні до їх зовнішнього вигляду. Тому що фрукти будуть лежати на столі у своєму "первозданному" вигляді кілька годин, і вони повинні з честю витримати це випробування. Тобто фрукти повинні мати якомога менше пошкоджень на шкірці, і бути дуже свіжими. Отже, для нарізки вибираємо найсвіжіші, стиглі, але при цьому щільні і пружні фрукти.
2
Обов'язково зорієнтуйтеся за часом приготування нарізки. Найкраще готувати її безпосередньо перед самим приходом гостей, щоб нарізаним фруктам якнайменше довелося стикатися з повітрям. Щоб уникнути потемніння фруктів приготуйте розрізаний навпіл лимон для сбризгіванія вже нарізаних фруктів.
3
Щоб фрукти виходило нарізати тонко, вам знадобиться дуже гострий ніж. Тому підготуйте ножі заздалегідь, краще, якщо їх буде декілька. Тому що при роботі з фруктами ножі дуже швидко затупляются про їх шкірку, і якщо ми будемо просто міняти ножі на більш гострі, замість постійної заточки, ми заощадимо час приготування. Це дуже важливо, якщо нарізки потрібно приготувати багато.
4
Фрукти можна нарізати тонкими кружечками, скибочками, брусочками. Варіант сервіровки може бути наступним: кружечки яблук і апельсинів можна розкладати на дно блюда, по спіралі укладаючи їх в "башточку", залишаючи в середині блюда отвір. У цей отвір вставляємо нарізані соломкою або брусочками шматочки твердих груш або яблук.
5
Є ще один варіант нарізки фруктів - фігурна. Нарізати фрукти таким чином можна за допомогою спеціальних терок-шинковок, які продаються в спеціальних магазинах. Завдяки спеціальним пристосуванням можна вирізати навіть квіти, і інші красиві фігури. Така декоративна нарізка називається карвінг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/OX53MEPWNDc
  •  1. Фрукти завжди потрібно ретельно мити. Завжди прибирайте надлишок вологи з фрукта.2. З цитрусових, завжди знімати шкірку.
  •  3. Ягоди слід подавати цілими і по можливості з хвостиками, так їх зручніше є.
  •  4. Будь-яку фруктову нарізку потрібно збризкувати лимонним соком або розчином лимонної кислоти. Ця процедура допоможе запобігти потемніння.
  •  5. Фрукти, які пускаю сік, повинні лежати в окремій тарілці
  •  Фрукти потрібно нарізати безпосередньо перед подачею на стол.Ето були загальні рекомендації, тепер поговоримо про те, як же нарізати фрукти красиво. Апельсини, краще нарізати кільцями, так вони виглядають естетичніше. Однак у цьому випадку спочатку наріжте апельсин, а потім зніміть з нього шкірку. Інжир і хурму не потрібно різати більш ніж навпіл. Їх яскраві серцевини стануть відмінним доповненням, як до солодкого, так і до основного столу. Банани потрібно очищати, нарізати кільцями по діагоналі. Недолік бананів в тому, що вони швидко темніють, використовуйте лимонний сік, щоб уникнути цього. Сливи й абрикоси розріжте навпіл і виймайте кісточки. Прикрасою будь-якого столу стане карамболь. Цей фрукт потрібно різати впоперек, так Ви отримаєте цілу розсип зірок. Виноград краще зняти з грона зовсім, або розділити на малі пензлика. Так його буде, набагато зручніше є. Дрібні ягоди краще подавати в вафельних кошиках, так менше шансів забруднитися і набагато зручніше. Яблука та груші ріжте кільцями поперек, або на чотири частини. Викладати нарізку на блюдо, потрібно виходячи з різновидів фруктів та їх соковитості. Почніть, а далі фантазія і почуття прекрасного допоможе Вам.