Як прикріплювати вії.

Не всіх жінок природа нагородила довгими і пишними віями. Але в даний час в косметичних магазинах існує великий вибір накладних вій будь-якої довжини і кольору. Скромні, що імітують натуральні, відмінно підійдуть для повсякденного використання, а кольорові, прикрашені стразами і блискітками, стануть прекрасним доповненням до яскравого образу для вечірки.
Вам знадобиться
  • - обезжирюючих лосьйон;
  • - щипці для завивки вій;
  • - закруглений пінцет;
  • - дзеркало;
  • - клей для вій;
  • - фольга;
  • - туш;
  • - чорна підводка.
Інструкція
1
Видаліть з очей макіяж і знежирте верхні повіки будь-яким лосьйоном для проблемної шкіри. Невеликий щіточкою розчешіть вії , а потім завийте за допомогою щипців.
2
Якщо ви клеїте вії на стрічці (єдині, які не пучками), попередньо прикладіть їх до верхніх повік і визначте необхідну вам довжину. Надлишки зріжте манікюрними ножицями. Візьміть стрічку пінцетом із закругленими краями і нанесіть тонкий шар клею для вій. Клей можна використовувати як безбарвний, так і чорний. Перевагою чорного клею є те, що він імітує тонку лінію підводки на верхньому столітті, що додає погляду більшу виразність.
3
Зачекайте 30 секунд, цей час необхідний для загустіння клею, інакше він потече і забруднить повіки. Прикладіть смужку накладних вій до шкіри якомога ближче до лінії росту натуральних вій. Злегка натискаючи пінцетом, приклеюйте їх, починаючи з внутрішнього кута ока.
4
Через 5-7 хвилин, коли клей підсохне, прокрасьте вії тушшю. Якщо ви використовували безбарвний клей, нанесіть на верхні повіки чорну підводку для маскування лінії приклеювання.
5
Для наклеювання пучкових вій також попередньо підготуйте шкіру повік.
6
Розкладіть перед собою пучки. Видавіть невелику кількість клею на шматок фольги. Поставте перед собою дзеркало і направте в обличчя джерело світла. Лікті покладіть на стіл для того, щоб руки не тремтіли при наклеюванні. Візьміть заокругленим пінцетом пучок, умочіть його в клей. Закрийте очей і постарайтеся не моргати.
7
Акуратно приклейте пучок між натуральними віями. Поки клей не засох, скоректуйте напрямок накладних вій, щоб воно збігалося з природним. У внутрішній кут ока і середню частину століття наклеюйте короткі пучки по 8-10 мм, у зовнішній кут - 12-14 мм.
8
Після завершення також проведіть по століттю тонку лінію підводки.