Як виїхати в Європу.

Ви давно мріяли побачити своїми очима Париж, Венецію або Лондон, марили про європейський шопінг або навіть планували доглянути нерухомість для покупки? Тоді збирайте валізи. Виїхати в Європу можна різними способами - виберіть той, що підійде саме вам. Врахуйте, що це лише ознайомча поїздка. Виїхавши за короткостроковою візою, ви не зможете залишитися в Європі назовсім.
Інструкція
1
Найпростіше придбати тур в агентстві. Там вам запропонують масу варіантів - від економічних автобусних турів до дорогих індивідуальних програмам. Плюси такого вибору - мінімум турбот. В агентстві підберуть оптимальний маршрут, порадять, де краще забронювати готель, оформлять всі документи і допоможуть з отриманням візи. Такий варіант ідеальний для тих, хто їде за кордон вперше і не володіє іноземними мовами.
2
Якщо ви можете пояснюватися англійською і хочете заощадити на послугах посередників, спробуйте вибрати маршрут самостійно. Знайдіть сайт посольства цікавить вас країни, дізнайтеся умови видачі віз і запишіться на відповідну дату. Короткострокові візи зазвичай видають досить швидко. Виберіть відповідну авіакомпанію, придбайте квитки, забронюйте готель (це можна зробити по інтернету або по факсу). Найскладніше - правильно узгодити всі дати. Якщо помилитеся в стикуванні рейсів, доведеться міняти квитки, а це зведе нанівець всю економію.
3
У вас є родичі або друзі, що живуть в Європі? Вони можуть послати вам запрошення. А заодно допомогти з пошуком житла, організацією культурної програми і вибором відповідних авіарейсів. Проте всі питання з візовим центром вам доведеться вирішувати самостійно. Врахуйте, що у візі можуть і відмовити, особливо, якщо досвід закордонних поїздок у вас невеликий.
4
Досить економічний і дуже цікавий варіант - поїздка на волонтерські роботи. Ви можете реставрувати французькі замки, будувати корівники в Німеччині або збирати апельсини в Іспанії. Проживання, харчування і невелика розважальна програма - за рахунок сторони, що запрошує. Ви повинні будете сплатити реєстраційний внесок (не більше 200 євро) і дорогу до місця роботи і назад. Обов'язковий хоча б розмовний рівень англійської мови (або мови приймаючої країни). Програми розраховані на дві, три або чотири тижні.
5
Більш дорогий варіант - поїздка на мовні курси. Навчання займе від кількох тижнів до трьох місяців. За підбором підходящої програми можна звернутися в спеціалізований центр. Вам запропонують варіанти проживання (у гуртожитку, готелі або в сім'ї), навчання за обраним графіку і культурну програму.
Зверніть увагу
Якщо ви отримали шенгенську візу, врахуйте, що більшу частину часу ви повинні провести в тій країні, яка вам її видала. Інакше при виїзді у вас можуть виникнути проблеми. Які, в свою чергу, завадять отримання віз у майбутньому.
Кому в Росії жити добре? Якщо ви часто ставите подібними питаннями і заздрісно читаєте і дивіться телепередачі про солодке європейського життя, можливо, настав час кардинальних змін. Для того, щоб виїхати на ПМЖ в Європу , недостатньо просто зібрати валізи і купити авіа-квиток в один кінець. Необхідні місяці підготовки та збору необхідних документів.
Інструкція
1
Програм імміграції в Європу достатньо, всі вони випливають з імміграційних законів тієї чи іншої країни. Для того, щоб отримати ВНЖ в Європі, потрібно обзавестися офіційною метою перебування. У більшості випадків, це довгострокова навчання або робота, участь у бізнесі, шлюб з громадянином Євросоюзу або іноземцем-володарем ПМЖ/ВНЖ, або статус біженця.
2
Після того, як ви визначилися з країною і метою перебування, потрібно грунтовно засісти за вивчення імміграційних законів відповідної країни. Наприклад, якщо ви хочете жити в Празі і займатися там бізнесом, необхідно засісти за російськомовні форуми вихідців з колишнього СНД, або найняти консультанта, досвідченого в питаннях імміграції в Чехію.
3
Дізнавшись всю необхідну інформацію про відкриття бізнесу, вибравши ВНЗ або роботодавця, настав час приступати до збору необхідних документів. Зателефонуйте в найближче консульство країни вашого вибору і дізнайтеся, які документи потрібні для оформлення першої довгострокової візи з вашою метою перебування. Маючи на руках список документів, ви будете знати, куди рухатися далі.
4
Заручившись допомогою експертів, або з'їздивши в країну по туристичній візі самостійно, організуйте все необхідне на місці. Здайте вступні іспити до ВНЗ, відкрийте фірму, пройдіть співбесіду з роботодавцем, або укладіть шлюб. У деяких випадках ваша присутність не буде потрібно, наприклад, якщо роботодавець дуже зацікавлений у вас, як у фахівці, і згоден оформити всі документи самостійно.
5
Зібравши всі необхідні папірці, вирушайте в консульство подавати документи на візу. Після подачі залишається тільки чекати (в деяких випадках більше 4 місяців) і сподіватися на кращий результат. Отримавши візу, ви можете спокійно почати пакувати речі і планувати своє життя на вашій новій батьківщині.
6
Приїхавши в країну, вам потрібно буде прожити там кілька років, щоб, врешті-решт, подати документи на отримання бажаного ПМЖ. От і все, тепер ви майже громадянин Євросоюзу.
Зверніть увагу
Перед тим, як почати процес імміграції, рекомендується спочатку з'їздити в країну вашої мрії по туристичній візі, щоб переконатися, що вам там понравітся.Необходімо заздалегідь спланувати, як ви будете заробляти гроші в тій країні, де збираєтеся жіть.Чем більше грошей у вас буде на період адаптації в новій країні, тим краще. Можуть виникнути непередбачені витрати
Корисна порада
Для початку визначіться, в якій країні ви хочете жити. В даний час тільки Болгарія дає відразу дає ПМЖ тим, хто володіє болгарської нерухомістю. На жаль, в шенгенську зону Болгарія увійде тільки в 2012 році. У більшості європейських країн, щоб отримати ПМЖ, потрібно спочатку кілька років прожити з так званим ВНЖ або дозволом на проживання.