Як чистити кокос. Як розбити дуже міцний кокос.

На сьогоднішній день в супермаркетах стали доступні різні екзотичні плоди і фрукти. Серед них є й недорогі, але від цього не менш корисні. Наприклад, кокоси. Але не всі, на жаль, знають, як очистити міцну шкаралупу цього горіха, тому кокос не так часто купується.
Вам знадобиться
  • Стиглий кокос
  • Молоток
  • Ножівка по металу
Інструкція
1
Перший крок до того, щоб почистити кокос, це правильний вибір горіха в магазині. Вибираємо горіх в магазині, керуючись такими правилами. Горіх повинен бути без тріщин, з рівною шкаралупою, без опуклостей, на горісі не повинно бути патьоків рідини. Потрясіть горіх, всередині нього повинен бути сік (кокосове молоко). Якщо соку всередині ні, не беріть такий горіх. Отже, ви знайшли найкращий горіх з усіх, наступний крок - очищення.
2
Потім приступаємо безпосередньо до очищення. Очистити горіх можна двома способами. При очищенні першим способом шкаралупа викидається. Беремо молоток в оду руку, а кокос в іншу. І починаємо акуратно, повертаючи кокос в руці, обстукувати його молотком досить сильно. Робіть це дуже акуратно, бережіть руку і пальці. Шкаралупа горіха починає тріскатися, счищайте відкололися шкарлупки і продовжуйте стукати далі. Через деякий час у вас в руках буде чистий від шкаралупи горіх.
3
Потім виконайте отвір в горісі і злийте сік кокоса, так зване кокосове молоко. Запах молока повинен бути не кислим. Випийте молоко і закусите свіжої ароматної м'якоттю горіха.
4
Другий спосіб очищення горіха більш трудомісткий, але в результаті нього ми можемо отримати дві половинки шкаралупи горіха, які дуже добре застосовуються в господарстві. Наприклад, половинки кокоса можна покласти в акваріум для підгодівлі сомів, або застосувати їх в квітникарстві. Наприклад, посадити в половинку кокоса невеликої кактус, або зробити з кокоса кашпо.Ітак, в цьому випадку в шкаралупі кокоса спочатку протикається отвір, через яке зливається кокосовий сік, а потім кокос розпилюється ножівкою або рівно навпіл, або зі зміщенням до верхівки. В цьому випадку складніше витягувати м'якоть кокоса, але все залежить від мети, яку ми переслідуємо.
Корисна порада
Було відмічено, що "волосатість" кокоса не впливає на смак м'якоті.