Як видалити свою пошту з сервера. Як відключити флеш.

Сучасні користувачі створюють облікові записи і обмінюються інформацією між собою. Видалити свою пошту з сервера так само легко, як і зареєструвати.
Інструкція
1
Видаліть свій ящик на «Яндексі». Необхідно зайти в аккаунт. Натисніть «Налаштування» у правому верхньому куті. Внизу сторінки є напис «Видалити». Тисніть на неї. Ви перейдете на іншу сторінку, де є пункт «Видалення сервісу« Пошта ». В запропоноване поле введіть парольне слово від електронної адреси і клацніть «Видалити». На сторінці з вашими особистими даними відшукайте посилання «Видалити аккаунт». Потрібно перейти за посиланням, потім введіть знову пароль і натисніть «Видалити аккаунт». Обліковий запис видалено.
2
Приберіть поштову скриньку на Mail.ru. Авторизуйтесь і зайдіть на сервіс своєї поштової скриньки. Знайдіть підміню «Ще» і виберіть посилання «Допомога». Натисніть на кнопку. Знайдіть рядок «Як видалити поштову скриньку, яка мені не потрібен?». Клацніть по ній. На новій сторінці під пунктом «Видалення поштової скриньки» розгляньте список сторінок вашого облікового запису, який віддалиться разом з поштовою скринькою. У відповідному віконці вкажіть причину видалення. Введіть парольний фразу від емейл та натисніть «Видалити». Електронна пошта віддалиться.
3
Видаліть пошту на «Рамблері». Увійдіть у свій обліковий запис, вибравши напис «Мій обліковий запис». Натисніть «Видалити». Введіть код, розташований на картинці і вкажіть ваше парольне слово. Клацніть «Видалити обліковий запис». Пошта більше не існує.
4
Спробуйте прибрати пошту на Gmail. Потрібно зайти на свою сторінку. Тисніть «Налаштування облікового запису Google». Ви знайдете пункт «Мої продукти - Змінити». Треба перейти за цим посиланням і натиснути «Змінити». Потім у пункті «Видалити аккаунт» потрібно вибрати «Закрити акаунт». Ви видалите всі дані і служби. Поставте галочки перед відповідними рядками. Введіть свій пароль і натисніть на кнопку «Видалити аккаунт Google». Тепер ящик і всі сторінки, які пов'язані з ящиком, втечуть.
Корисна порада
Якщо ви не можете видалити пошту самостійно, то зверніться в службу підтримки. Вам вишлють докладні інструкції з видалення пошти.