Як підвищити частоту пам'яті.

Процес розгону пам'яті за частотою безпосередньо залежить від розгону процесора комп'ютера. Перед розгоном необхідно вивчити заводську інструкцію материнської плати, так як всі функції в BIOS написані англійською мовою. Як правило, підвищення частоти пам'яті не приносить відчутного результату. Збільшення продуктивності комп'ютера не перевищить і 10 відсотків, але отриманий досвід, безсумнівно, принесе чимало користі від даної операції.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер c ОС Windows.
Інструкція
1
Сам процес розгону почніть з оновлення BIOS материнської плати (якщо стоїть остання версія або її немає в наявності у виробника, або з інших причин оновлення нездійсненно, цей крок пропускаєте), оскільки в його нових версіях зазвичай додають різні настройки, і вони можуть стати в нагоді. Для цього скористайтеся компакт-диском, що поставляється з материнською платою. У ньому є програма, в назві якої є слово Update. Встановіть її, підключіть комп'ютер до мережі інтернет. Запустіть програму. В основному, вона русифікована, і пошук оновлень прошивки BIOS відбувається автоматично. Після установки комп'ютер автоматично перезавантажиться.
2
Тепер необхідно увійти в BIOS. Для цього при початковому завантаженні натисніть кнопку Delete або F2, після чого відкриється вікно налаштування параметрів (зазвичай на синьому або білому екрані білі або сині англійські назви функцій).
3
Оберіть функцію Advanced Chipset Features або функцію Advanced, в якій відображено число в мегагерцах. Встановіть потрібну частоту пам'яті . Врахуйте, що виставляння великої частоти без впевненості у подальшій працездатності комп'ютера призведе до блокування включення комп'ютера.
4
Якщо комп'ютер не реагує на натискання кнопки включення, відключіть його від електромережі. Потім розкрийте комп'ютер і вийміть з гнізда встановлену батарейку. Тепер замкніть контакти гнізда батарейки між собою, після чого поставте її назад. Комп'ютер почне завантажуватися зі стандартними настройками BIOS.
5
Перевірте працездатність підвищених частот пам'яті , включивши потужне обчислювальний додаток, наприклад, гру. Якщо відбувається зависання або поява синього екрану, то частоту необхідно виставити з меншим значенням.
Зверніть увагу
Необхідно розуміти, що розгін стандартних параметрів комп'ютерних комплектуючих може призвести до краху системи і навіть до виходу з ладу розганяється обладнання.