Як видалити фарбу для волосся з шкіри. Як змити фарбу з волосся народними засобами.

Велика частина жінок вважає за краще фарбувати свої волосся . І, нерідко, бажаючи заощадити на послугах професійного майстра, намагаються зробити це самостійно. Однак, незважаючи на великий плюс економії, в цьому є і свої недоліки - випадкові ляпи, які залишають на шкірі стійкі сліди від фарби для волосся. Але деякі засоби можуть видалити їх без особливих труднощів.
Інструкція
1
Щоб фарба для волосся добре віддалялася з шкіри голови, наносите її перед миттям волосся. Омертвілі лусочки рогового шару шкіри слущиваются під час кожної миття і відповідно це позбавить шкіру голови від фарбування. Однак ці рекомендації дотримуйтесь, якщо вони відповідають інструкції із застосування фарби для волосся, оскільки деякі з них наносяться виключно на чисті волосся .
2
Щоб добре промити фарбу для волосся з чистою шкіри голови, не використовуйте для цього кілька разів шампунь. Нерідко він послаблює ефект фарбування. Просто при промиванні волосся соскребают рухами ретельно потріть по проділах і вздовж лінії росту волосся (чола, скронь) шкіру голови.
3
У разі регулярного фарбування волосся в домашніх умовах придбайте заздалегідь професійний засіб для видалення фарби для волосся з шкіри. Воно істотно полегшить цю процедуру, а придбати його можна в багатьох відділах косметичної продукції. В якості альтернативи використовуйте для виведення фарби з шкіри домашні засоби - жирний крем, рослинне масло або вазелін.
4
Змочіть в будь-якому із засобів ватяну паличку або диск і протягом хвилини ретельно стирайте фарбу з шкіри особи або уздовж лінії росту волосся. Змочіть ще раз і тріть до тих пір, поки від фарби не залишиться і сліду. Використовуйте жирне засіб рясно, щоб при стирання не травмувати шкіру.
Корисна порада
Щоб попередити випадкове забарвлення шкіри заздалегідь нанесіть на неї жирний крем, масло або вазелін уздовж лінії росту волосся. А також приготуйте перед фарбуванням вату, змочену олією, щоб у разі попадання фарби на шкіру обличчя відразу її видалити. Так вона не встигне вбратися в глибші шари шкіри і зітреться без особливих зусиль.