Як нарізати красиво фрукти. нарізка фруктова.

Будь-якій жінці хочеться блиснути перед гостями своїми кулінарними здібностями. Фрукти часто займають центральне місце на столі. А по тому, як виглядає ця частина, створюється враження про таланти господині.
Вам знадобиться
  • -свіжі фрукти; -острий ніж; -спеціальні терки-шинкування та інші пристосування; -прямі руки
Інструкція
1
Сьогодні процвітає ціле мистецтво по різьбі на фруктах і овочах. Воно називається карвінг. Отримані страви, звичайно справжні шедеври, але доступні у виготовленні далеко не всім. Крім того, що потрібно невгамовна фантазія, необхідний ще й спеціальний набір інструментів, і цілком певні навички в їх використанні.
2
Є варіант простіше, правда він теж вимагає наявність деяких пристосувань і навичок, але цілком доступний більшості любительок готувати. Зайшовши на ринок або господарський магазин ви безсумнівно знайдете необхідний набір інструментів за прийнятною ціною. А прочитавши інструкцію і потренувавшись, незабаром цілком зможете радувати себе і гостей красивими стравами з овочами і фруктами.
3
Всі інші варіанти не вимагають наявності спеціальних інструментів, вистачить просто бажання і фантазії. Так очистити цитрусові не дуже складно, зате дуже оригінально.
4
Використовувати ананас замість посуду і зовсім нескладно, а виглядає дуже екзотично.
5
Погодьтеся нескладно зробити таке блюдо, куди складніше його придумати.
6
А виготовити такого милого удава і зовсім не потребують багато часу.
7
А цей шедевр і зовсім не потребують ні багато часу, ні будь-яких умінь, але цілком здатний служити прикрасою вашого столу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/FG94hjdu42k
Зверніть увагу
Перед нарізкою дуже ретельно промийте всі фрукти.
Корисна порада
Існує три способи нарізки фруктів: скибочками, кружечками, брусочками.