Як відкрити млин для перцю. Як наповнити млин лщефтнш.

Мелена перець тим душистее, ніж свіже його помел, саме тому гурмани і хороші господині віддають перевагу не пакетованої прянощі, а цільної, яку мелють в млинки безпосередньо перед прийомом їжі.
Інструкція
1
Млини для перцю бувають двох видів. До першого належать предмети відомих (або маловідомих) виробників кухонного начиння, спеціально розроблені для багаторазового застосування і здатні бути господарям вірою і правдою досить довгий термін. Що стосується другої категорії, то це, власне кажучи, навіть і не млини, а скоріше стилізовані під цю начиння пластикові упаковки під перець, володіють «даром» подрібнювати свій вміст. Для прикладу можна назвати марки «Каміс», «Млинок», «Котані» та інші. Для повторного використання вони просто не придатні: за задумом виробників, ці млини-упаковки необхідно утилізувати у міру використання їх вмісту. Але багато наших співвітчизників не згодні з таким розкладом: «З якою метою я буду купувати нову млин , якщо у мене вже мережу одна?». Допитливі підприємливі уми російських людей мучаться проблемою: «А як можна відкрити цю одноразову млин , щоб знову й знову наповнювати її вмістом, зробивши таким чином багаторазової?».
2
Якщо і ви хочете відкрити мелінічку, то вздовж бічних швів пластикової кришки зробіть надрізи гострим ножем. Після цього кришка легко зніметься. Тепер ви можете наповнити ємність знову. Закріпіть пластикову кришку будь-яким зручним фіксатором (пластикове кільце, технічний зажим) або нагрійте так, щоб вона трохи оплавилася, однак, в такому випадку знайте, що зняти її вдруге, не пошкодивши, точно не вийде, та й конструкція втратить привабливість.
3
Опустіть порожню упаковку з-під перцю кришкою вниз в дуже гарячу воду, потримайте пару хвилин і піддіньте ножем - кришка повинна знятися легко.
4
У скляних млинів кришку тримає гумка-ущільнювач на пластиковому або металевому кільці. Щоб досипати перець, потрібно витягнути гумку з-під кільця, попередньо порвавши або порізавши її. Кришка легко зніметься, а зафіксувати її можна, просто замінивши ущільнювач новим.
Млин борошномельна являє собою підприємство, що здійснює переробку зерна на борошно. В даний час справжню дерев'яну млин і не зустрінеш. Сучасна техніка значно відрізняється від своїх попередників і виконує великі обсяги переробки, забезпечуючи додаткове знезаражування зерна при отриманні борошна, продовжуючи термін її зберігання.
Інструкція
1
Сучасні млини для зерна мають конструкцію настільного типу, яка складається з рами, з встановленим на ній корпусом з електродвигуном і завантажувальним бункером.Для установки млини вам буде потрібно цех, обладнаний силовою електропроводкою, захисним контурним заземленням та розподільним щитом, а також приточно-витяжною вентиляцією. Підключення млини до електроживлення виробляєте відповідно до інструкції. Необхідні для підключення проводу траси виконайте в сталевих трубах.
2
Для обслуговування млина достатньо одного оператора. Перед включенням млини очистіть з контактів пускача консервирующую мастило. Перевірте стан пускача і двигуна, а також опір заземлення, опір ізоляції проводів, опір між болтом заземлення і будь доступної для дотику поверхні частини млина, яка може бути під напругою. Підключіть млин до електромережі, додатково перевіривши відповідність напруги мережі та електрообладнання.
3
Перевірте напрямок обертання ротора (вірно - за годинниковою стрілкою, якщо ви подивіться з боку ротора-подрібнювача). Перевірте на безпеку установку приймального лотка. Підготуйте подачу зерна до місця завантаження.
4
Натисніть кнопку «Пуск» на пускачі і закрийте заслінку. Засипте в приймальний бункер зерно. Для початку заслінку на бункері встановіть на мінімальну подачу. Щоб домогтися максимальної продуктивності млина, не перевантажуючи електродвигун, поступово збільшуйте подачу зерна.
5
Через дозуючий пристрій зерно самопливом надходить в зону подрібнення з завантажувального бункера. За рахунок обертового молоткового ротора зерно відкидається до внутрішньої поверхні деки, що сприяє його подрібненню. Далі відбувається просіювання через сито, після чого отримана фракція надходить в приймальний лоток. За допомогою гумового джгута на приймальний лоток надаватися приймальний рукав або мішок для транспортування продуктів помелу в ємності. Крупність помелу можна контролювати, витягнувши обойму і замінивши сітку. Встановіть обойму на колишнє місце. Сітка повинна розташовуватися внізу.Во час роботи контролюйте наявність сировини в бункері, роботу електродвигуна, надійність кріплення приймального лотка.
6
Через 1:00 безперервної роботи зробіть перерву на 5 хвилин для охолодження. При виявленні несправності (сильне нагрівання двигуна, шум, іскріння) вимкніть млин , і приступите до усунення неісправності.После перерви перекрийте подачу зерна і запустіть електродвигун. Далі встановіть заслінкою необхідну подачу зерна.
7
Після закінчення роботи перевірте стан електрообладнання, зубів деки і молотків, сітки просіювання. Якщо сітка забита, очистіть її простим струшуванням.