Як укладати покрівлю.

Якісно змонтована і укладена крівля буде служити довго, надійно захищаючи задні від снігу і дощу. Щоб правильно укласти покрівлю , потрібно ознайомитися з технологією і підібрати відповідні саме для вашої покрівлі сучасні матеріали.
Вам знадобиться
  • - дахове покриття;
  • - матеріал для нижнього килима;
  • - цвяхи;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Мінімальний кут нахилу покрівлі становить 10 °. Це означає, що на відстані один метр зниження рівня відбувається на 20 см. Покрівельні матеріали зберігайте в захищеному від вологи, морозу та сонячних променів місці. Монтаж покрівлі здійснюється в будь-який час року, але температура не повинна бути занадто низькою - допускаються невеликі мінусові температури, а для бітумних матеріалів температура повинна бути не менше + 6 ° C. Не слід монтувати покрівлю під час дощу чи снігопаду.
2
Перш ніж укладати покрівлю , переконайтеся, що підстава для неї рівне, стійке і не згинається під вашою вагою. В якості підстави може застосовуватися обрізна дошка, товста фанера. Основа не повинна мати отворів, гострих зазубрин. Дерево не повинно мати вологість більше 20% в сухому стані. Для покрівлі з м'якої черепиці підстава робиться без зазорів, суцільним, для покрівлі з твердим покриттям можна залишати невеликі зазори. Укладайте дошки так, щоб перекривали мінімум два прогони між опорами.
3
Застелите нижній килим. В якості такого килима використовується вологоізолюючий матеріал - руберойд, пароізоляція, інші сучасні матеріали. Він укладається горизонтально, починаючи з нижнього ряду, шви робляться внахлест близько 150 мм. Щільно натягуйте нижній килим при його укладанні. Там, де нижній килим має складки, їх розрізають і склеюють, прибиваючи цвяхами до поверхні.
4
Після укладання нижнього килима приступайте до монтажу покрівельного покриття. Робити це потрібно, починаючи з нижнього ряду, укладаючи листи покрівельного покриття внахлест і закріплюючи кожен з них. Використовуйте для монтажу цвяхи або саморізи довжиною не менше 35 мм, щоб вони доходили до нижньої поверхні несучої обшивки. Після того як дах покритий, встановлюються конькові елементи, снігозахист, влаштовуються карнизи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wGgDmo6iiLk